Skocz do zawartości

Yamaha Dt porady i czesci


Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC.

 

 

Cholera co tu sie dzieje. Nie dziwnie sie ze starsze osoby maja takie zle zdanie o mlodziezy. Jedni nabijaja sobie posty piszac zupelne bzdury' date=' albo beznadziejnie spamowac a inni wyzywaja sie od pajacow.

Wkurza mnie to... Tez mam 16 lat a jednak nie robie takiego syfu jak wy na forum.

enduroguy badz madrzejszy i juz daj spokoj.

Powyzywajcie sie na PW i tyle.

Trzymajcie poziom.

Pozdr.[/quote']

Poprawiłem czlowieka a on sie zaczal klocic ze tłok za 60zł jest swietnej jakosci a uszczelka z zeszytu spelni swoja role zamiast przyznac sie do bledu...

BTW. Poczytaj posty Snipera....

Ok ja juz nic nie pisze bo to nie ma sensu. Takiemu czlowiekowi po prostu nie wmowisz ze sie myli i jak sobie ubzdura np. ze wsk125 jest najlepsza w teren to zdania nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze tlok jest super jakosci, ale nie skreslam go z listy tak jak Ty... przeczytaj moje posty i powiedz czy gdzies pisalem ze jest dobrej jakosci ? moze zacytuj, bo chyba mam skleroze...

 

[ Dopisane: 15-09-2005, 22:30 ]

A jeżeli chodzi o uszczelkę z zeszytu to oczywiście przyznaje, że dorabiane są gorsze PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o uszczelkę z zeszytu to oczywiście przyznaje' date=' że dorabiane są gorsze PZDR[/quote']

Hmmm dobra nie bede tutaj pisal jakis definicyji itp :D . Zaloz sobie pod glowice w DT uszczelke kartonowa i powiedz mi czy wyciek byl odrazu po wlaniu plynu czy musiales odpalac :mrgreen: . Po prostu ona nie zdaje egzaminiu zupelnie i tyle. Nawet w motorowerach czeskich i polskich uszczelkie pod glowice nie sa z papieru...

 

Ja skreslam tloki w takiej cenie bo, tak jak pisalem, widzialem jak jest wykonany tlok z kemotu do hondt mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, pod głowice napewno bym nie włożył samoróbki.

8) 8) 8) 8) A jeżeli wcześniej tak pisałem to mój błąd :D

 

[ Dopisane: 15-09-2005, 22:37 ]

A możesz mi powiedzieć jak jest z użytą uszczelką ? Można ją włożyć jeszcze raz ? Wiem że lepiej kupic nową, ale czy stara będzie bardzo przeszkadała.

 

[ Dopisane: 15-09-2005, 22:44 ]

Taki mały szczegół- z tego co pamiętam na zdjęciu w larssonie był tłok koloru złotego, ja dostałem normalny srebrny(tu chyba jest bez znaczenia) wiecie moze czemu http://www.sklep.larsson.com.pl/ nie dziala ? moze zamkneli bo buble sprzedawali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi powiedzieć jak jest z użytą uszczelką ? Można ją włożyć jeszcze raz ? Wiem że lepiej kupic nową, ale czy stara będzie bardzo przeszkadała.

Oprocz tego ze nie bedzie uszczelniala i plyn bedzie tryskal gdzie chce powodujac w koncu zatarcie to chyba nie ma srodkow ubocznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już w larssonie uszczelki pod cylinder, pod pokrywe sprzęgłową, pod kanał wlotowy, kolektor wydechowy i uszczelke głowicy.

W sobote robiłem z bratem mmotor. Zostawiłem go samego i włożył tłok na odwrót :/ Pytam was żeby się upewnić. Otwóry w tłoku powinny być skierowane w strone gaźnika ? Próbowaliśmy kąpnąć kilka razy i paliwo, które zalałem do baku lało się każdą szczeliną w motorku :-( Nawet lało się z wydechu i paliwo tak jakby wędrowało do filtru powietrza, bo tym grubym wężem też się lało:/ Myśle że jak przełoże ten tłok to wszystko będzie Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...