Skocz do zawartości

Motor Bike Show Zabrze


Wicher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Wawy się wybiera do Zabrza na moto?

Jeśli nie będzie pradać pewnie zrobie sobie wycieczkę!

PGRku to o 11 sie spotykacie? Tylko kto tam do Was trafi,

bo ja zamiejscowy jestem.

Może mnie zgarniecie gdzies z głownej trasy (stacji benzynowej)

jadąc na parade? O ktorej miałbym byc?

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj. Było więcej niż w tamtym roku, ale przy mbs'ie z wawy się chowa :) Najlepsza to była i tak parada, ale dopóki nie zaczeli wszyscy grzać poza miastem to mnie zaczeły już auta wyprzedzać, ale jak zwolnili to sobie zacząłem je pięknie wyprzedzać po pasie dla motocyklistów 8)

Fajne pokazy ciuchow byly

Jak ktoś znajdzie jakiś serwerek na 100 mega to moge wrzucić bo mam nagrany ;) 8) :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wrocilem wlasnie, w niedziele bylem tam od 15 do 18, normlanie tyle sie naoogladalem moto ze szok, podniecony :mrgreen: czy ktos byl w niedziele wlasnie w tych godzinach ? zapuszcze fotki tylko kumpel wejdzie na kompa :]

ps. respect dla kolesia ktory dal 100 zl za plakat na rzecz dzieci z domu dziecka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że brygada z Forum Śląskich Motocyklistów, uzbierała prawie 3 tys. zł dla dzieci z domu dziecka w Sarnowie ;)

 

Za to dla nich ukłony i szacunek :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylem w Zabrzu ( sobota ) i jesli chodzi o wystawców to poza Honda reszta nie stanela na wysokosci zadania. Yamaha - o ile sie nie myle lider sprzedazy motocykli na naszym rynku mial jie upchniete na malym stoisku jak sardynki i nie bylo mowy o wsiadaniu na sprzety - podobnie na innych stoiskach. Wyjatek Honda - duze stoisko i kolesie sami zapraszali zeby usiasc i poprobowac.

 

Poza tym hostessy super! Tydzien temu bylem na targach motoryzacyjnych w Lipsku to nasze panie góra.

 

Parada tez fajna - duuzo sprzetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...