Skocz do zawartości

Chciałem się pochwalić, że...


Draco Fisher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Yamahy Virago 535, rocznik 1993 :mrgreen:

Motocykl został niedawno sprowadzony z Niemiec. Kupiony od pierwszego właściciela :D

Przebieg, (udokumentowany i jak najbardziej prawdziwy) 22.900 km.

Pod względem technicznym Virago oceniam na bdb :D

Trochę gorzej jest z wyglądem, gdyż motocykl był przez jakiś czas garażowany "pod chmurką" i pojawiły się lekkie ogniska korozji :?

Ale przede mną długie zimowe wieczory, więc będę miał co czyścić polerować :)

Pozdrawiam, D.F.

 

p.s. Nie ma ktoś na zbyciu książki napraw (j.polski lub angielski) do w/w motocykla :?:

Ewentualnie prosił bym o zapodanie jakiegoś linka, skąd można manuala ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Draco :D 535 jest nie do zajechania :)

Pierwsze co mogę Ci polecić to zmiana kierownicy na szerszą niż oryginalne "rogi" (ew. podgięcie tej którą masz) ale zwróć uwagę na linkę gazu - jest troszkę krótka i zbyt szerokiej kiery nie da się wstawić bez jej zmiany.

Jeszcze tylko szyba i można śmigać :smile2:

Jeśli chcesz instrukcję obsługi to mam skany z książki (nie są najlepszej jakości, ale zawsze) - daj namiar to prześlę - całość to 8,5MB

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

 

Virago ma rzeczywiście niewielki przebieg i mam nadzieję, że przez kilka lat będzie mnie wozić bez większych problemów.

 

Do Bartt'a:

Na razie chcę zając się chromami i aluminium, żeby nadać jej dawny blask.

Na lakier przyjdzie czas po Nowym Roku.

 

Do Krasnala:

Instrukcje obsługi dostałem wraz z motocyklem. Ja szukam Książki Napraw.

 

Do Jarsona:

Założyłeś zbiornik z innego motocykla, czy przerobiłeś oryginalny od 535?

11l. to trochę mało, więc jesli chodzi o modyfikacje, to na pierwszy ogień pójdzie powiększenie zbiornika.

 

Pozdrawiam, D.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"p.s. Nie ma ktoś na zbyciu książki napraw (j.polski lub angielski) do w/w motocykla"

 

Gratulacje - Virazka to niezawodny motocykl wiec ksiazka napraw pewnie nie bedzie Ci potrzebna. :)

Ale jakbys cos konkretnie potrzebowal, to mam serwisowke do calej rodziny XV - w tym 535. Calej Ci nie skopiuje ale wybrany temat moge sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz yno czekac na cieplejsze dni i kulamy sie gdzies razem :( :)

 

Jutro idę załatwiać rejestrację Virago :)

Najpierw do Skarbówki złożyć VAT24.

Potem 7 dni czekania na zaświadczenie o zwolnieniu z podatku, a potem do Urzędu po dowód tymczasowy i już mogę jeździć :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje! 535 jest strasznie udanym modelem wiec pewnie bedziesz bardzo zadowolony.

 

Jeden z poprzednich postow nasunal mi mysl, zeby moze przerobic zbiornik, bo ten oryginalny faktycznie jest malutki. Czy znacie kogos kto cos takiego wczesniej zrobil i nie spartolil roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...