Skocz do zawartości

podryw na 50ccm i elegansia sesyja


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, grizzli napisał:

Michu, a poruszając kwestię techniczną, bo nurtuje mnie to od wczoraj, jak tylko Twój temat znalazłem-ta modelka jest po operacji biustu? Czy przed?

budżet tej sesji był niższy niż motopieseła bo w jej trakcie ja jadłem ich kanapki także nawet cateringu nie było 😄

ale liczy się pozytywny klimat od miliona lat chciałem mieć jakieś fajne foto gruza z maniurencją , do omegi to kilka namawiałem , mówię japierdole foczi zrobimy bez twarzy bez oznaczania , kawałek dupy pazura albo noga i styknie dobry klimat i zazdroch na inne żeby były łatwiejsze ( bo baby ogólnie są masakrycznie durne i jak chcesz mieć dobre walenie na boku musisz być żonaty albo w związku , wtedy chyba w ich rozumowaniu , zajęty to wartościowy pokaże że jestem lepsza od innej i jest jazda , ja zawsze jak ściemniałem że mam kobietę planujemy zaręczyny i szukam tylko przyjaźni to zaliczałem dobre akcje 😄 ) to w życiu jedna zaproponowała za tłustą monetę to mówię dzięki jestem ku**om biedakiem i nie mam floty i tyle ....

a tu same podeszły czy mogą sobie zrobić foto czyli klimcik na maks bez kitu ryje

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michoa napisał:

budżet tej sesji był niższy niż motopieseła bo w jej trakcie ja jadłem ich kanapki także nawet cateringu nie było 😄

 

Jakbyś miał budżet jeszcze bardziej obcinać, bo czasy na takie produkcje niepewne, to mogłaby zdjąć koszulkę, żeby ją w klatę komary pokąsały, wtedy, zanim opuchlizna zejdzie, zdążysz parę fotek pstryknąć, i rzucić w tym temacie. Lepiej się z sendą komponować wtedy będzie, a i finansowo Cię nie zrujnuje. Najwyżej się wykosztujesz tylko na jakiś żel na swędzenie. Musisz tylko pilnować, żeby się w czasie sesji nie drapała, bo ostrości nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 19:16, Staszek_s napisał:

Agnes, za całokształt ujęcia, postać pierwszoplanową mężczyzny, itd.

No mężczyzna dobrze odżywiony, ma motóra, a że upaćkany w zaprawie, to jeszcze ma dom - także coś tam wywnioskowały, podeszły wybadać teren. 😄 

Ale serio, Michu musiał się jednej spodobać, inaczej by nie podeszły.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Staszek_s napisał:

Kilka dni mi zeszło na analizie wypowiedzi grizzliego i będę okrutny dla modelki:

też parę dni nad tym siedziałem , wkońcu jak zakapowałem o co mu w ogóle chodzi to próbowałem się zaśmiać ale to było takie przez siłe jak po żarcie prowadzącego familiadę 😄 generalnie towar ma dobry albo bierze za dużo i wiem do kogo uderzać jak potrzeba na imprezę 😄

 

16 godzin temu, Staszek_s napisał:

parę ukąszeń w biust i związana z tym opuchlizna wzbogaciłoby sesję…

w dupę też by się przydało , ona generalnie była mega drobna i chuda ale z dwojga złego wam powiem że chodź lubię jak ma czym pierdnąć to wybierając między ekstremalnymi skrajnościami czyli gruba jak beczka a dziecko z Afryki lepiej wygląda jednak dziecko z Afryki 😄

 

8 godzin temu, Damian85 napisał:

Ale serio, Michu musiał się jednej spodobać, inaczej by nie podeszły.

no trzeba mieć ten urok osobisty jak wspomniałem 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, chłopaki, że mój żart był tak niskich lotów, że ciężko było zajarzyć.

Tak, Strasburger czy jak się go tam pisze bierze ode mnie suchary garściami i wtedy zastanawiają się przez parę dni wszyscy widzowie familiady.

Czy mogę w związku z tym wystąpić o tantiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 11:07, Agnes85 napisał:

Modelka figurę ma bardzo ładną

dla mnie jak nogi wchodzą w plecy to nie jest ładna figura 😄

musisz zrobić swoją sesję forum czeka .........

w ogóle nie do pomyslenia że tyle czasu siedzi typiara i nie ma cycków , kiedyś byłby ban , yeuop miał racje upadło to forum....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...