Skocz do zawartości

Rękojmia, unieważnienie umowy...dylematy.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie są różnice w silniku pomiędzy adv a superduke?

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tommo napisał:

chcę założyć większą zębatkę na tyle żeby uspokoić go nieco na dole. 

 

7 minut temu, Tommo napisał:

Ale ja chcę większą zębatkę na tyle. 

Obniżyć prędkość. 

Nie wiem . Ja zrozumiałem że chcesz uspokoić żeby nie był "wyrywny" na dole obrotów tylko łagodniej oddawał moc na kole  . Możliwe że ja źle zrozumiałem

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kiler napisał:

 

Nie wiem . Ja zrozumiałem że chcesz uspokoić żeby nie był "wyrywny" na dole obrotów tylko łagodniej oddawał moc na kole  . Możliwe że ja źle zrozumiałem

Ten silnik mocno szarpie na niższych obrotach. Dlatego w offie lepiej jest zwiększyć przełożenie napędu. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Tommo said:

Fakt zatajenia na etapie decyzji o zakupie motocykla skłania do uzasadnionych podejrzeń co do jakości wykonanej naprawy. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę jak działają firmy handlujące pojazdami w kraju i jakie standardy uczciwości obowiązują.

To nawet nie chodzi o to jak działają handlarze, tylko o mentalność tego narodu. Nikt by nie kupił tego motocykla gdyby była informacja o przeszczepie, łącznie z Tobą.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej Ty powinieneś wołać od niego kasę 🙂

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Limo napisał:

To nawet nie chodzi o to jak działają handlarze, tylko o mentalność tego narodu. Nikt by nie kupił tego motocykla gdyby była informacja o przeszczepie, łącznie z Tobą.

Bzdura. Problem leży gdzie indziej. Handlarzowi zależy jedynie na maksymalnym zysku i obniżeniu do minimum nakładów. Stąd uzasadnione obawy o jakość napraw. W większości naprawy np. blacharskie robi się na sztukę. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...