Skocz do zawartości

Godne polecenia sklepy online?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Wybaczcie proste pytanie, ale po wielu latach motocyklowania za granicą, przeniosłem się do Polski. 

 

Jakie sklepy internetowe z artykułami serwisowymi (olej, świece, filtry, napęd) polecacie?

Czy faktycznie należy unikać najtańszych pozycji na allegro w obawie o podróbki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleje i inne podstawowe rzeczy kupowałem o ile mnie pamięć nie myli w larssonie, ale to głównie dlatego że sklep sieciowy, miał jakiś wybór i zatowarowanie, a ja go miałem po drodze. motocyklowanie jeszcze parę lat temu było na tyle niszową aktywnością w Polsce, że małe sklepiki prowadzone na własną rękę miały z tym trudności (duża ilość towaru zamraża gotówkę właściciela). przeszkodą w zakupach przez allegro był (teraz chyba mniej) stosounkowo wysoki koszt przesyłek w porównaniu z ceną tańszych towarów. oczywiście dla olejów itp. problem podróbek jest istotny, ale czy rzeczywiście jest sens robić aferę z dodatkowych 10-20zł wydanych w jakimś stacjonarnym sklepie czy lokalnej hurtowni, dla świętego spokoju?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepów z olejami jest multum i chyba nie ma co dyskutować o wyższości jednego oleju nad drugim. Żeby wbić kij w mrowisko to napiszę, że ja do swoich motocykli zalewam oleje Lotos 😉
A co do sklepu ze świecami, fajkami itp. to szczerze polecam sklep http://swiece-zaplonowe.pl
Mają po prostu wszystko. A jak nie mają to wystarczy napisać i ściągną. Bez problemu dostałem u nich fajki do 30 letniego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, tylko jak policzysz, że np. po jednej rzeczy ze sklepu, to dodatkowo zabulisz za wysyłkę 10-12 za paczkę na każdy zakup. o tym pisałem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, chev chelios napisał:

 

 

Czy ryzyko podróbek an allegro jest faktycznie tak duże?

Jest duże. Dotyczy to i asortymentu do motocykli, i do aut. Podrabiane są głównie rzeczy, których na rynku sprzedaje się dużo i są popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Croowab napisał:

Swego czasu pracowalem na stacji i duza hurtownia dostarczala nam plyny i oleje. 
 Nie wiedziec czemu kierowca pytal zawsze czy mamy jakies banki po olejach....

Może kolekcjonował...Jakiś czas temu zbierali po warsztatach opakowania po sprzęgłach i dwumasach. Warunek-nie zniszczone.

A oleje z beczki to klasyka gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...