Skocz do zawartości

speed day 3-4 sierpien


Croowab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, filipr napisał:

Między SD a CR jest taka różnica, że w CR moto w każdej grupie musi być pełno ludzi a w SD nie. Na SD niezależnie od ilości osób w grupie obowiązuje czas minimalny i maksymalny. 

My też jesteśmy zapisani na ten SD

 

Pozdr.

F. 

CR??

rozumiem, ze lecisz ze swoja paczka. Ktora grupa?

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Croowab napisał:

 

albo zrobimy box u Grizliego... i 2 wodki;)

Podanie, życiorys, aktualne badanie wysiłkowe wątroby, i trzy zdjęcia, w tym jedno w prawym zwisie z luznymi ręcami, przy samej krawędzi toru.

Jestem w formie, bo właśnie wróciłem z dwutygodniowej przejażdżki, a lekko nie było.

Nie wiem, co mi bardziej dymi, slajdery, czy wątroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, grizzli napisał:

Podanie, życiorys, aktualne badanie wysiłkowe wątroby, i trzy zdjęcia, w tym jedno w prawym zwisie z luznymi ręcami, przy samej krawędzi toru.

Jestem w formie, bo właśnie wróciłem z dwutygodniowej przejażdżki, a lekko nie było.

Nie wiem, co mi bardziej dymi, slajdery, czy wątroba.

Zapomniałeś o recytowaniu przed startem pamięciówki:
"

Dobra, plan jest taki. Zaraz po Morganie startujecie. Początek jest w szczycie budynku. Zaraz za Wami startuje Charlie, mój owczarek niemiecki. To po to, żeby Wam nie przyszło do glowy korygowanie toru jazdy w zakręcie. Macie 60 metrow prostej, wejście do domu po prawej i uwaga na żonę, bo jak ją trącicie, to, uprzedzam, ma niezly refleks i dobry forkhend, i prawo dziewięćdziesiąt, nisko w zwisie, barkiem przy rynnie. Zaraz potem gwałtownie się prostujecie(otwarta studzienka z wodomierzem), i równie gwałtownie znowu prawy zwis i znowu rynna. Odcinek jakieś 20 metrów. Potem 60 metrów prostej, a w polowie rozjebana beemka xszóstka. Możecie ją wziąć po prawej, ale nisko wisi odpowietrzenie od kanalizy, więc trzeba zejść z głową niżej, lub po lewej, ale jest trochę ciasno, wiec musicie mieć sporą przelotową, bo potrzeba dużo energii, żeby się przepchnąć. Dalej znowu prawo dziewięćdziesiąt i znowu rynna, czyli blisko barkiem, i uwaga, bo ślisko na pozbruku (trochę oleju). 20 metrów, prawy zwis na kolano, znowu rynna z barkiem, i meta. Jak byście wtedy zobaczyli Charliego, to trzeba spier**lać, bo bywa cwany, i zmienia kierunek wyścigu. Jeśli zejdziecie poniżej minuty, czyli do czasu, jaki miał najszybszy mój klient mający zastrzeżenia do jakości wykonanej przez nas usługi, uznam, że jesteście gotowi do starcia z Damianem. I obym się, ku*wa, na Was nie zawiódł.

Monter, możesz przybyć z armaturą. Tylko trzeba zmierzyć szerokość od beemki do muru, bo nie wiem, czy przejdzie.

 

 

Chyba, że ją wezmiesz z prawej."

Trunki już zakupiłem z tej okazji...wielce prawdopodobne, że będę  miał już białe "ogumienie"

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, _Monter_ napisał:

Zapomniałeś o recytowaniu przed startem pamięciówki:
" Zaraz za Wami startuje Charlie, mój owczarek niemiecki. To po to, żeby Wam nie przyszło do glowy korygowanie toru jazdy w zakręcie. "

 

Ten Charli ma jeszcze zeby, czy mu wyrwano ? Jak ma to albo z klamka czeba, 🤣…... albo go najpierw tak nafutrowac aby mu sie biegac nie chcialo 🤣

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, goall89 said:

Wiesz dlaczego niemcy nie radza sobie z powodziami?

Bo nie mozna ich rozstrzelac;)

Słyszałem że teraz mają problem z pożarami, aż polscy strażacy musieli pojechać z pomocą. Dziwne bo przecież powinni mieć armatki wodne 😉

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedsiałbym wręcz: W A R Y J A T Y! 

 

 

😄

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...