Skocz do zawartości

miata rx8


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Staszek_s napisał:

Ja zrozumiałem: zestarzałeś się na tyle, że praktyczne spojrzenie przesłania Ci całkowicie spontaniczne marzenia. Taka to już ku*wa z tego czasu, wszystko spłyca niestety...

Czy sie zestarzalem ? Hmmmmmmmmmmm, z jednej strony napewno tak a z drugiej napeewno nie !  Tyle, ze ja moja spontanicznosc przenioslem na inne podloze. W dalszym ciagu bardziej spontanicznie, lub mniej kupuje sobie rozne zabawki, tyle, ze nie pakuje kasy w bezsensy. 

Ma kaprys, niech kupi, wyciagnie moze z tego wnioski i na przyszly raz moze sie czegos nauczy.

 

A co do malolat, to wypadalo by sie tez zastanowic czego sie w zyciu chce. Na Auto, to sie blachary wyrywa ktore nadstawiaja doopy kazdemu ktory ma lepsiejsza fure wiec szybkoprzyszlo, szybko poszlo. Zony nie znajdujesie na dyskotece.

To tak odemnie

 

Jego cyrk, jego malpy

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę na ceny. Ładnie to tanie. 

Silnik prosty, lekki. Micza coś tam grzebie. Najwyżej liźniesz trochę japońskiej myśli technicznej. Nie głupie auto jak za takie śmieszne pieniądze. 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Andrzej ale żeby poruchać nie trzeba Żony szukać ....... ma czas ...... jego życie ..... Ja piernicze emoji41.png

Klod,

ale mi tego mowic nie musisz ! Tyle, ze im dluzej czekasz tym gorzej ladujesz bo balast przejsc takiej panny jest znacznie bardiej obciazony niz  tej mlodszej ! 

No i oczywiscie jest szansa, ze trafisz lapsiejsza starsza niz mlodsiejsza 🤣

 

4 godziny temu, Staszek_s napisał:

A czy któryś z krytyków Michała przeczytał jego przykład, z którego chce wziąć wzór? Tego kumpla, co to kupił, rok pokatował i wyrzucił na śmietnik? Chce zaryzykować, albo się uda i będzie miał chwilę zabawy, albo lekko wtopi na tyle, na ile go stać i najwyżej funu będzie mniej lub nie będzie. On nie kupuje auta na codzienne dojazdy do pracy, aby  bawić się w ekonomię. Chce zaryzykować (relatywnie niewielkie pieniądze) w imię zabawy, a Wy mu przedstawiacie apokalipsę.

Masz calkowita racje, nikt w okolicy nie bezdie mial takiego zayebystego kurnika ! 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Staszek_s napisał:

Czyli nie przeczytałeś…

 

Staszku, 

 

przeczytalem ale nie wymagaj prosze aby kazdy mial takie samo zdanie jak Ty

 

Wiocha

bjer, bo jak nie to ja biore ! Toz to normalnie smiech na sali ! 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=20&maxPowerAsArray=PS&minPowerAsArray=PS&scopeId=C&sfmr=false

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

ndrzej ale żeby poruchać nie trzeba Żony szukać .

dokładnie , 90% ludzi ci powie że jakby mieli mieć babę tylko dla dymania to chodziliby na dziwki bo taniej 😄

 

Godzinę temu, ernestZL napisał:

Teraz patrzę na ceny. Ładnie to tanie. 

Silnik prosty, lekki. Micza coś tam grzebie. Najwyżej liźniesz trochę japońskiej myśli technicznej. Nie głupie auto jak za takie śmieszne pieniądze. 

nie no dla mnie to jest tłusty jak dupska moich kobiet na monitorze budżet , sensowna to 10k i lepiej stoi to ciut grosza jest wiadomo dla was to drobniaki 😄 A Angol na pałowanie ale żeby rokował że ciut pojeździ to koło 5k , są takie za 3k z niby sprawnym piecem ale jednego obejrzałem bo był 50 km i już lipa straszna , ciepła nie paliła , słabszy silnik 192KM , nie ma wstecznego i 5 biegu ciul wie czemu , miras panicznie się bał dać przejechać ,, bo angol bez oc policja jeździ itp''  więc strach pomyśleć co jeszcze by wyszło 😄

 

coś popierniczyłem z edycją 😄

 

ale widzę fejm jest , może nawet jakieś mięsko zwabię już zanim kupię 😄

tommo węgiel jest spokojnie

 

ogólnie czemu alfa złomeo każdy się podnieca w kosmos a te samochody są hu*owe jak ostatnie tematy yeuopa zanim się wysadził , są FWD , brzydkie , silniki sypią się strasznie a RX8 jest gówno chodź wygląda niebo lepiej , jest RWD z tym zajebistym dyfrem i jest czym jechać ? Fakt alfa mniej pali bo non stop na lawecie jeździ....

 

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Staszek_s napisał:

Gdzie widzisz wiochę w tym, że ktoś kupił tanie auto, pomęczył je bawiąc się jazdą dopóki się nie rozpadł silnik? Co w tym złego?

Chyba jednak nie czytałeś.

Ja czytałem i teraz na serio jestem zdumiony, że jako osoba wykształcona i inteligentna popierasz a wręcz zachęcasz Michała do łamania prawa ruchu drogowego.

Bo chyba nie powiesz mi, że jeżdżenie rok czasu anglikiem, nie przystosowanym do ruchu prawostronnego, do tego rozpadającym się gruzem za trzy tysie, jest prawnie i moralnie dopuszczalne. To jest dziecinada na poziomie wyrośniętej gimbazy a ty skądinąd poważny chłop, takie rzeczy popierasz.

Do zabawy to są konsole PS4 albo zamknięty obiekt za który się płaci gruby hajs, a nie droga publiczna.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty za to na siłę próbujesz się przypierdolić. Nie wiem czy Michoa kupi bez papierów czy z papierami i na pewno go do kupowania bez papierów nie zachęcam, więc zluzuj poślady bo głupoty piszesz i tyle. Rycerz prawa z beczkami ropy na pace się znalazł.

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myslisz Klaudio, tylko do tego przed 40 warto zaczac dbac o siebie, zeby z kolei dziewczyna nie miala obciachu wsrod kolezanek.Wracajac do tematu samochodu - racja, moze zbyt praktycznie do tego podchodzimy, ale wydaje mi sie ze i tak Misiek sam moze podjac decyzje bedac przygotowanym na najgorsze.

Potem kazda odchylka na + od tej najgorszej sytuacji to bedzie czysty zysk.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wmówić można sobie wszystko, szczególnie jak się na coś zafiksuje.

Kupujesz teraz zadbane e36 328i (to jest ostatni moment na zakup, później ceny strzelą jak w przypadku e30). Bawisz się rok-dwa, w między czasie co potrzeba naprawisz za 1/5 tego co w starym japońcu. Sprzedajesz i masz pełny zwrot nakładów. Czysta kalkulacja. Jest zabawa, są pieniądze i jedziemy dalej...

 

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...