Skocz do zawartości

Kupię zx9r


SamotnyWilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli 34 tys to nie wierzysz i na bank skręcone a jak gość daje gwarancje na 20 tys mil to jest super . Kurcze jak on może zagwarantować COKOLWIEK w sprzęcie który ma grubo ponad 20 lat i pewnie po drodze 5 czy 8 właścicieli kurcze , jak w samochodzie . Tam przebieg 180 tys to nówka a 240 to już stary zajechany rupieć , złom itp a jak sam twierdzisz

 

 

Masz trochę racji,ale wszystko zależy od tego jak silnik był traktowany,czasami te z 80 000 na liczniku lepiej pracują niż te z 40 000, a wysoki przebieg zawsze odstrasza

Czyli czego szukasz ???

z jakim przebiegiem albo jak wolisz z jakim stanem licznika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare przysłowie mówi..nie patrz na przebieg, patrz na stan.

Zgadza się, nie wiek i liczba nakręconych kilometrów jest najważniejsza,ale stan ogólny,pozatym nie tylko licznik pokazuje w jakim stopniu jest motocykl wyeksploatowany,i z co niektórymi komentarzami się tutaj zgadzam. Więc jak Panowie? macie coś ciekawego dla mnie? Czy tylko to co w linkach podane?

 

czyli 34 tys to nie wierzysz i na bank skręcone a jak gość daje gwarancje na 20 tys mil to jest super . Kurcze jak on może zagwarantować COKOLWIEK w sprzęcie który ma grubo ponad 20 lat i pewnie po drodze 5 czy 8 właścicieli kurcze , jak w samochodzie . Tam przebieg 180 tys to nówka a 240 to już stary zajechany rupieć , złom itp a jak sam twierdzisz

 

 

Nie wiem,jego zapytaj, skoro się na to godzi to chyba jest świadomy odpowiedzialności na jaką się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,jego zapytaj, skoro się na to godzi to chyba jest świadomy odpowiedzialności na jaką się zgadza

Albo bardziej jest świadomy że kompletnie tego nie masz jak sprawdzić . Jeśli moto nie jeździło do ASO ( a raczej nikt trzeźwo myślący nie jeździ do ASO ponad 20 letnim moto) to przebieg jest nie do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Was uświadomić, że Niemiec prywatnie nie skręci licznika bo bardzo mu się do dupy dobiorą za taki numer. Nawet gdyby sobie pozwolił na taki numer (choć nie ta mentalność) to mógłby to tylko zrobić do przebiegu z ostatniego TUV, który jest co dwa lata.
Natomiast handlarz z Niermiec jak dopisze, ze tylko na export to wtedy różne kwiatki mogą być.

Ja bym szukał tylko w DE.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak Panowie? macie coś ciekawego dla mnie? Czy tylko to co w linkach podane?

 

No pewnie, patrz jaka lalunia ;)

 

https://www.ebay.co.uk/itm/1997-Kawasaki-ZX9R-NINJA-18916-miles-only/233025959702?hash=item36416df716:g:IwoAAOSw96ZcAA7Q:rk:1:pf:1

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziewiątka ale poza tym to tak jak piszesz, ok. 1000 zeta. Większość firm przewozowych tyle bierze. Kojarzę jedną firmę z Lublina co oferuje kontakt ze sprzedajacym z UK, sprawdzenie motocykla na miejscu, uiszczenie płatności itd.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna po prostu...

I cena nader rozsądna...

Też o Lublinie słyszałem i chyba ktoś z Poznania jeszcze...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny motocykl....ale...

Taka refleksja z mojej strony. Bardzo podobają mi się motocykle sportowe z tego okresu, CBR 900RR, SRAD, ZX7R itp.

Ale niestety jak porównam własności jezdne do obecnie produkowanych to mnie zniechęca i odrzuca chęć ich posiadania.

Jeden z nielicznych czopków które ujmują mnie wyglądem, czyli klasyczny Intruder 1400, mogę się na niego gapić godzinami, pieścić zmysły cudnymi widokami, pierwsza przejażdżka...i pałka opada :biggrin: Wiosną idzie do ludzi niestety...nie mogę się przełamać.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasyczny Intruder 1400, mogę się na niego gapić godzinami, pieścić zmysły cudnymi widokami, pierwsza przejażdżka...i pałka opada :biggrin:

Chcesz powiedzieć, że spróbowałeś nim zrobić zakręt? :laugh: :laugh: :laugh:

 

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny motocykl....ale...

Taka refleksja z mojej strony. Bardzo podobają mi się motocykle sportowe z tego okresu, CBR 900RR, SRAD, ZX7R itp.

Ale niestety jak porównam własności jezdne do obecnie produkowanych to mnie zniechęca i odrzuca chęć ich posiadania.

Jeden z nielicznych czopków które ujmują mnie wyglądem, czyli klasyczny Intruder 1400, mogę się na niego gapić godzinami, pieścić zmysły cudnymi widokami, pierwsza przejażdżka...i pałka opada :biggrin: Wiosną idzie do ludzi niestety...nie mogę się przełamać.

 

Ja uwielbiam motocykle z tamtych czasów,i właśnie zx9r jest jednym z nich. Porównujesz je do obenie produkowanych ok...., wiadomo technologia idzie do przodu,przez 20 lat bardzo dużo się zmieniło,,jadnak tamte motocykle z tamtych lat miały to "coś" czego nie mają te nowe naszpikowane elektroniką i różnymi systemami wynalazki. Może są lżejsze,lepiej się prowadzą i nic pozatym według mnie.

 

A co do dziewiątki,którą Limo pokazałeś jest piękna,ale niestety poza moim budżetem,mam tylko 9k

Edytowane przez SamotnyWilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...