Skocz do zawartości

opinie: cytryna c5 II albo...


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no, widzę z tym dwa problemy: primo w belgii miasteczka potrafią mieć wąskie ulice, a parkingi przy sklepach są naprawdę klaustrofobiczne, więc van to tak teges, średnio. wolałbym uniknąć. zwłaszcza, że jeszcze nadmiar miejsca może się spowodować jakieś pomysły typu "zmieści się jeszcze trzeci"... secundo podatki tutejsze są chore, więc jak kupię teraz auto to wolałbym, żeby miało raczej 4-5 niż 7-8 lat, dłużej pojeździ zanim znów będę musiał dofinansować budżet. ale dziękuję, każda uwaga jest dla mnie użyteczna

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V70 polecam - duży wygodny i większość  silników bezawaryjna

Nie wiem czy masz na myśli benzynę czy diesla ale iw obu tych paliwach występują fajne i bezawaryjne odmiany

Delikatne są skrzynie automatyczne ( nie wiem czy wchodzi w grę czy raczej manual)

Dużo części współdzielonych z mondeo (więc tanie)

Ale części typowo Volvo dosyć drogie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przestrzeń, pojemność załadunku, ilość miejsca dookoła kierowcy i pasażerów to taki Espace czy Galaxy nie ma sobie równych. Jednobryłowa konstrukcja, nieco podwyższona - nic lepszego pod tym względem nie wymyślono. Klasyczny, dwubryłowy sedan w kombi nie ma podejścia.  Szkoda że ten segment powoli się zwija. Moda na SUV;y swoje zrobiła. Ale rzeczywiście się tym przejedź i sprawdź organoleptycznie. Masz metr zapasu do przedniej szyby, trzeba sie przyzwyczaić, widoczność zajebista.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, grizzli napisał:

Mam alhambrę w dwulitrowym, 170-cio konnym dieslu. Jak dla mnie rewelacja. po wyjęciu siedzeń robi się dostawczak. Co do zwrotności nie widzę różnicy z dużym kombi. A cytryna c5 jest ok, takie auto trochę niedoceniane.

teraz już trudno teraz znaleźć dobry egzemplarz. Bagażowo dobrze wypada Berlingo/Tepee/Opelcośtam/Ace? Ale tam nie ma dobrych dwulitrowych diesli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Andrzej JK napisał:

teraz już trudno teraz znaleźć dobry egzemplarz. Bagażowo dobrze wypada Berlingo/Tepee/Opelcośtam/Ace? Ale tam nie ma dobrych dwulitrowych diesli

No i komfort resorowania i wyciszenia na innym poziomie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tommo napisał:

No i komfort resorowania i wyciszenia na innym poziomie.

No niestety, trudno to było przebić. We wspomnianych "hyclówkach" czuć niestety, że to dostawczaki. Najfajniej z tej grupy jeździł SpaceTourer/Traveller/ProAce. Tam były oceany miejsca i zaskakująco cicho, jak na taką budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...