Skocz do zawartości

KTM LC4 400 manual/service/owners


Rekomendowane odpowiedzi

w tym lc4 kopka była z lewej jak w wsk :)

Racja - kick z lewej, ale stoisz i kopiesz prawa (FIS o tym mowil) :) Noo chyba ze masz prawa rozwalona - a mi lewa do kopania pasi idealnie :)

 

Graty! :-)

W weekend jedziemy po LC4 640 dla kolegi ;-)

 

A ja przymiarki robię do 1290, wiosna może być pomarańczowa ;-)

Dzieki Darek - oi PORAMANCZOWO to wszystko widze :)

 

Miocha - znamy już Twoje zdanie - z którego wynika, że trzeba kupić Hąde i tylko Hądę. :)

 

Odnosnie cen cześci - to sa ceny ogólnodostepne znalezione w jakims tam warsztacie (nawet nie wiem w którym bo Natka to ogarnia)- czyli zawyżone.

Szukamy jeszcze czegoś taniej, po hurtowniach w Europie.

Bo wychodze z założenia ze jak to lezy na półce w normalnym warsztacie w PL.To w hurcie za zachodzie powinno być taniej.

Na razie nie ma mowy o jakimkolwiek grzebaniu w nim, bo sa pilniejsze sprawy, wiec czasu jak lasu na ogarnianie tematu.

 

 

"albo chodziło żeby tego nie kopać z lewej :D " - z prawej chyba powinno być... :D

CHOUDA przez 'CH' sie pisze - chyba, ze mowa o Afryce :)

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miocha - znamy już Twoje zdanie - z którego wynika, że trzeba kupić Hąde i tylko Hądę. :)

 

 

wszystko kwestia ile to kosztowało to wtedy można mówić o alternatywie bo jak kosztował 2kpln to faktycznie lepsza opcja niż dt :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miocha, ja wiem, ze we wszystkim widzisz cos na 'P' (z naciskiem na piwo i parowki..), zatem nie trac TU czasu na podpisy pod tym PEDALSKIM LC, tylko dorzuc sobie do kozy i szukaj swojego wymarzonego rodzynka za 500 - zeby ci go ktos nie sprzatnal spod nosa :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kulturalnie chciałem spytać ile to kosztowało ale widzę agresję :D no dobziu idę sobie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Swojego 620, zawsze pale lewa, siedząc na koniu. ..a raczej podpierajac sie prawa, a lewa kopie..

 

Ładny sprzet , widac ze offu i blota nie widzial

 

Teraz zaluje trochę ze sprzedałem 640 która miałem 3 miesiące, byla w pieknym stanie. ..został mi jeszcze poczciwy LC4 620, ale biedak zmęczony juz życiem. ..no ale będzie mial maly remoncik we Wrześniu.

 

Tak czy owak , milych wibracji życzę.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dziekuje, zyje nam sie coraz lepiej :)



Blota faktycznie nie widzial, przelezakowal w dziupli u poprzedniego wlasciciela pewnie jakies 2 lata.

post-84427-0-39652600-1529953981_thumb.jpg

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...