Skocz do zawartości

BMW TFT DISPLAY


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem takich rozwiązań.

Tylko trend bierze się z dwóch rzeczy - młode pokolenie inżynierów oraz docelowy odbiorca, również młody...

Coraz mniej motocykla w motocyklu....

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Dlaczego uważasz, że ten gadżet powoduje, że jest coraz mniej motocykla w motocyklu? 😳

 

Mi osobiście podoba się ta deska i jej opcje :) Fakt jestem gadżeciarzem :)

Pozatym, kiedyś byłem zwolennikiem klasycznych zegarów ze skazówkami, wyglądały one dla mnie pięknie i dziś też mi się podobają, niestety przegrywają one jednak, jeśli chodzi o czytelność z licznikami elektronicznymi. Tak stwierdziłem, po tym gdy pierwszy raz przejechałem się pojazdem z cyfrowym wyświetlaczem prędkości :)

Dodatkowo, grafika tej deski BMW według mnie jest poprostu ładna. Jej funkcje to już zupełny obłęd 😃 Do niedawna zarezerwowany tylko dla co lepiej wyposażonych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, Motocykl to jazda na siedzeniu, wiatr, kierownica, zakręty, słońcy czy deszcz, szum, odgłos silnika a nie wpatrywanie sie w jakies komputery ............ no chyba ze poziom paliwa :) Te wszystkie gadżety odbierają przyjemność z jazdy......i tyle

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, Motocykl to jazda na siedzeniu, wiatr, kierownica, zakręty, słońcy czy deszcz, szum, odgłos silnika a nie wpatrywanie sie w jakies komputery ............ no chyba ze poziom paliwa :) Te wszystkie gadżety odbierają przyjemność z jazdy......i tyle

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wszystko o czym piszesz dostarcza nowy GS z wyswietlaczem TFT :) I wcale nie trzeba wpatrywac sie w wyswietlacz komputera. Gadzety jednym odbieraja, nie wiem czemu? Ale Klaudiusz tak pisze :) a innym umilaja, np. mi :) Bo jak ktos nie chce, to nie korzysta z gadzetow i wtedy jazda nie rozni sie niczym od jazdy zwyklym motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale im więcej elektroniki tym więcej problemów, czy w Aucie czy w Motocyklu ............

 

Czy chcemy czy nie, to postep nas nie ominie. Poza tym nie przesadzajmy, ze az tak awaryjna jest ta elektronika. Poza tym, chyba nie zamienilbys swojej Renowki np. na Renault 11, ktora prawie w ogole nie ma elektroniki :)

Edytowane przez Januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz Motocykle do Samochodów? Gratulacje

Sam wspomniałeś o awaryjności elektroniki w Aucie a to jest samochód chyba :)

 

To może inaczej, czy na codzień wolałbyś używać KAWASAKI Z1 z lat 70 czy nową Kawę Z 900 RS?

Edytowane przez Januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam CB900 F2 z 1981 roku, więc sobie sam odpowiedz na to pytanie :D

 

Mi się nowoczesne sprzętu znudziły, nic tam szczególnego, wszystko na jedno kopyto ...... a teraz jeszcze telewizory chcą montować, zaraz się skończy że generalnie usiądziesz i tylko powiesz adres a Motocykl sam Cię zawiezie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...