Skocz do zawartości

Niemiec tlumaczy na jezyk polski


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzejuuuu....

Facepalm-2541.png

 

 

 

Swoją drogą jestem ciekawy jak tytuł tematu brzmiał pierwotnie :)



 

 

To, ze wiekszosc twierdzi, ze jest inaczej nie swiadczy o tym, ze Maja racje :icon_mrgreen:

 

 

jest również teoria, ze jeśli WSZYSCY mówią, że cos jest z Toba nie tak to należałoby zasięgnąć pomocy u specjalisty ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo to JEST to samo zjawisko fizyczne :D. Żeby wybić motocykl ze stabilności odpychasz kierownice w kierunku odwrotnym do tego gdzie chcesz jechać. To jes ten Twój impuls hahahah :D

 

Ja tam robię na odwrót, odpycham tą stronę w którą chcę skręcić... Czyli jak chcę w lewo to odpycham od siebie lewą. Może jesteś z Australii i u was jest na odwrót? :D A tak na serio wiem że wiesz o co chodzi ale tak to napisałeś że brzmi dokładnie na odwrót :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjalem i co najwyzej powiem tak, ze kiepsko Was szkola, tyle w temacie

 

Ten kto bezdie chcial sam sobie sprawdzi reszta moze byc przekonana o swojej racji.

 

c.b.d.u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam robię na odwrót, odpycham tą stronę w którą chcę skręcić... Czyli jak chcę w lewo to odpycham od siebie lewą. Może jesteś z Australii i u was jest na odwrót? :D A tak na serio wiem że wiesz o co chodzi ale tak to napisałeś że brzmi dokładnie na odwrót :D

 

Racja mój błąd! Chodziło o to że kierownica idzie w kierunku przeciwnym do skrętu :D

 

Przyjalem i co najwyzej powiem tak, ze kiepsko Was szkola, tyle w temacie

 

Ten kto bezdie chcial sam sobie sprawdzi reszta moze byc przekonana o swojej racji.

 

c.b.d.u.

 

Andrzej, nie obrażaj się, wystarczy przyznać się do błędu i żyć dalej :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, jaki blad,

 

chcesz abym sie do czegokolwiek przyznal ? Nie ma sprawy przyznaje sie, tyle, ze jak dotad to czytam jedynie , ze nie wiem, ze blad, ze nie poukladane i temu podobne, merytorycznej dyskusji z proba naprowadzenia mnie na ta Wasza jedyna objawiona prawde jakos na razie nie dostrzeglem.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM ciągle w formie widzę :laugh: :laugh:

 

Powtarza się pewien schemat:

1. Rzuć teorię z dupy.

2. Dodaj randomowy niemiecki filmik z motocyklem w tle

3. Nie umiej odpowiedzieć na logiczne argumenty podważające ową teorię

4. Mów że szkolenie w Polsce jest na bardzo niskim poziomie

5. Oczywiście nie zapomnij dodać, że w Niemczech jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, jaki blad,

 

chcesz abym sie do czegokolwiek przyznal ? Nie ma sprawy przyznaje sie, tyle, ze jak dotad to czytam jedynie , ze nie wiem, ze blad, ze nie poukladane i temu podobne, merytorycznej dyskusji z proba naprowadzenia mnie na ta Wasza jedyna objawiona prawde jakos na razie nie dostrzeglem.

 

:crossy:

 

Hehe, odpowiedz na pytanie jaki ruch wykonujesz przy tym Twoim impulsie a jaki przy przeciwskręcie :)

 

Tylko tak jak Niwy mówi, trzeba troche pojeździć :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, nie zgadzam się. Ks-Rider, teraz ja mam dla Ciebie ważne szkolenie. Stań przy motocyklu, trzymaj go delikatnie tak by stał prosto i delikatnie przekręć kierownicę w lewo. Gdzie leci? W prawo.A teraz przekręć kierownicę w prawo. Gdzie leci? W lewo. I nadal poruszamy się z prędkością 0 km/h.

 

Mamy doświadczalny dowód, że przeciwskręt działa nawet przy 0km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nawet dobrze bawię.. Wróciłem z monopolowego z piwem, można działać.

 

Jak niosłem to zimne piwko do domu, to zdałem sobie sprawę, że nie napisałem dlaczego tak się dzieje. Może się przyda Tak więc : Skręcając kierownicą przesuwasz punkt styku opony. Nagle więcej masy jest po przeciwnej stronie, resztę robi siła ciążenia i bach, fizycznie niemożliwy przeciwskręt jednak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...