Skocz do zawartości

[ROZ]Poważny problem. motor nie odpala benzer arco


Ne3kk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przypominają mi sie chłopki ze wsi, co od niemca dostaki Z 750 w rozliczeniu- panie tylko akumulator potrzebny i będzie chodził- tak niemiec powiedział... jak się obraca wałem korbowym a zawory stoją to chyba nie tylko akumulator potrzebny...

 

wiem, wiem... co by ozdrowiło... synchronizacja... to nasze( Rycha i moje) hasło na powstanie z martwych największych dziąków takich gdzie nawet jak korbowód kolano sie pokaże... panie tylko synchronizacje zrób i będzie chodzić...

 

 

Poważnie to oddaj sprzęt we właściwe ręce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, zobacz post #4...

Ja rozumiem, że chłopak jest młody. Takie jego prawo. Też kiedyś byliśmy młodzi.

Tylko jak zadaję techniczne pytania, to oczekuję odpowiedzi na temat. Albo męskiego "nie wiem, nie znam się".

I wtedy się chłopaka szanuje.

Ten on na razie z rozbieganym wzrokiem zeznaje...

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sprzetu takiego żeby to zbadać, kompresja jest sprawdzałem.

Silni kreci jak pisalem ale nie ma nawet ciut szansy zeby chociaz łapał

Jeżeli jest iskra jak odkrece świece moze ja gubić jak próbuje go odpalić?

Świeca jest mokra i go zalewa,więc paliwo dochodzi

 

Piszesz że nie masz narzędzi.

To w jaki sposób zmierzyłeś kompresję?

W jaki sposób sprawdziłeś zawory?

 

Na zimnym do odciny :banghead:

Więc się nie dziw że wszyscy z Ciebie drą łacha a po tym co napisałeś wyżej to się tylko pogrążasz.

 

p.s.

a coś przypadkiem nie chrupło,stókło przed zgaśnięciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dałem gpzecie na zimnym to spadła moc ale nic nie chrupło....po 10 kilometrach wypluł korbę.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obroty dałem jak był ciepły a nie zimny nwm skąd takie głupoty wymyśliliście.

Ostatnio sprawdzałem nie ma kompresji, co się okazało po rozebraniu zawory się poprzestawiały jeden zawór wgl się nie zamyka,wiec podjechałem do mechanik powiedział,że zawory trzeba wymienić skoro się już jeden nie zamyka.
Jednak jest też ryska na cylindrze i postanowiłem wymienić caly komplet tzn, kompletny cylinder.
Motor też był słaby,więc szkoda ryzykować



Piszesz że nie masz narzędzi.

To w jaki sposób zmierzyłeś kompresję?

W jaki sposób sprawdziłeś zawory?

 

Na zimnym do odciny :banghead:

Więc się nie dziw że wszyscy z Ciebie drą łacha a po tym co napisałeś wyżej to się tylko pogrążasz.

 

p.s.

a coś przypadkiem nie chrupło,stókło przed zgaśnięciem?

Sprawdzałem na oko .
Zaworów nie sprawdzałem, sprawdziłem wczoraj zawory się poprzestawiały jeden się nie zamyka są do wymiany tak mi mechanik powiedział
Nie napisałem,że dałem do odciny na zimnym tylko po odpaleniu ...
Jak zgasł nic nie było słychać tylko zgasł i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, chłopcze, silnik do remontu!

Dotarło!

Ręcznie to ciebie by trzeba ustawić, bo nie masz elementarnej wiedzy o działaniu silnika spalinowego!

Nieważne, czy był zimny, czy ciepły. Obroty i przeciążenie go zniszczyło. Koniec. Z zaworu mogło wyrwać zamek, mógł rozrząd przeskoczyć. Do naprawy. Już!

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, chłopcze, silnik do remontu!

Dotarło!

Ręcznie to ciebie by trzeba ustawić, bo nie masz elementarnej wiedzy o działaniu silnika spalinowego!

Nieważne, czy był zimny, czy ciepły. Obroty i przeciążenie go zniszczyło. Koniec. Z zaworu mogło wyrwać zamek, mógł rozrząd przeskoczyć. Do naprawy. Już!

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Buhaha, Żużu, bo Ci żyłka pęknie. Nie histeryzuj i nie wrzeszcz tak na chlopaka, bo się zamknie w sobie. :laugh:

Strasznie nerwową atmosferę wprowadzasz..... :biggrin:

 

Ręcznie to ciebie by trzeba ustawić, bo nie masz elementarnej wiedzy o działaniu silnika spalinowego!

Nieważne, czy był zimny, czy ciepły. Obroty i przeciążenie go zniszczyło. Koniec.

Żużu, a co to jest "odcinka" i do czego służy? :)

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grizzli, trzeba było nie przepijać szklanej kuli to by Ci powiedziała :)

Iiiitam, i tak miałem ostatnio wrażenie, że to jakaś plastikowa podróba, bo się coś nie bardzo mogłem dogadać z francą.

Czy "franca" to określenie obelżywe? Może dlatego poszła w długą.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Odcinka" to termin wprowadzony przez autora wątku, więc jego pytaj :)

Wierz mi, jestem wyjątkowo spokojny. Wszak nie pisałem wielkimi literami ;)

Z resztą, rzeczywiście szkoda się rozpisywać jak kto nie chce skorzystać z rady...

Powodzenia w naprawie.

 

Do autora mam jedną prośbę: napisz kolego, co było finalnie zepsute, co trzeba było wymienić, naprawić i ile cię to kosztowało.

 

Żużu77, Cieszyn, R12RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...