Skocz do zawartości

Motogp sezon 2017


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MM93

ale zauważ, ze nie tyle mówi się o Mareczku, co o Vale, który był w czarnej doopie, a jednak powrócił do świata żywych. :D

poza tym, jak sam przyznał MM93, jego wygrana to bardziej wynik błędu z doborem opon, zjechał wcześniej bo nie żarło, skutkiem czego "niechcący" wydudkał wszystkich. btw, fajnie że tak mu sie zdarzyło, niech ma. :P

więcej się dyskutuje o tym, że Vale zawalił ze zjazdem, czym zaprzepaścił być może zwycięstwo.

Lorek miał niefart, Zarco również. szkoda, bo bez nich nuuuuda, nie było walki.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre żródła twierdzą, że z tym złym wyborem wetów przez MM to trochę ściema, i ze MM specjalnie dał sie wyprzedzić czołówce, żeby Ci się nie zorientowali, że MM chce szybko zjechać na wymiane motocykla (część z nich stwierdziła po wyścigu, że na wymianę zjechali zbyt późno). Podobno coś podobnego powiedziała równiez mama MM w trakcie jednego z wywiadów dla hiszpańskiej prasy.

Edytowane przez botar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zwalać winy na zespół, ostatecznie to ja kierowca jadący na motocyklu po torze czuję zmieniające się warunki, dał dupy okropnie. Jedynie Zarko przebił Rossiego podobnie jak w Assen. Komentatorzy dobrze zasugerowali, w takich zmiennych warunkach jadę za MM i robię to co młody. :) Po takich wpadkach tytuł kolejny raz się oddala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się dosłownie zesrało, :) jestem w depresji ale wkrótce dam wpis na face. Ogólnie to już w pierwszej rundzie czułem, że coś jest nie tak, silnik tak szlak trafił, że nie ma sensu reanimować, litro oleju wpioerdzieliło po tych kilku km w maju. Pieniądze, które wydałem zimą na tylni zawias, quikshifter, amor skrętu, elektronike było wielkim błędem, trzeba było wydać te pieniądze na konkretny remont pieca i wyszedłbym duuuużo lepiej. Popełniłem wielki błąd w przygotowaniu sprzętu i muszę przełknąć gorzką pigułkę i się odbudować finansowo. Jest mi w k**we..... przykro, że tak wyszło bo wiem ile mnie to kosztowało przygotowań fizycznych i finansowych. Może wrócę, może się poddam jeszcze nie wiem co z tym zrobić.

Wracając do Motogp wielki błąd Rossiego w wyścigu był i tak przyćmiony tymi koszmarnymi owiewkami Ducati. :) Nie wiem co Wy o tym sądzicie ? Nikt na razie nie pisał ale dla mnie jest to przesada to co ta włoska marka przedstawia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jorge też nie miło wjechał do pitlane... wjechał pierwszy wyjechał ostatni chyba...

chyba już podczas wyścigu mówili, że motocykl nie był gotowy.

w sumie niezrozumiałe, a nawet zabawne. :P

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Circuit of Wales na pewno nie będzie organizatorem rund o GP Wielkiej Brytanii w najbliższej przyszłości. Dorna zerwała kontrakt z władzami toru:

 

https://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/08/motogp-koniec-marzen-o-motogp-w-walii.html

 

Jack Miller na Ducati w przyszłym sezonie:

 

https://wyscigimotocyklowe.blogspot.com/2017/08/motogp-jack-miller-na-ducati-w-sezonie.html

Edytowane przez timo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...