Skocz do zawartości

300 KM+


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze ML jakie trafiały do PL były ciągnięte z USA. Wiem bo kuzyn mojego ojca miał takiego nowiutkiego milion lat temu. Ruda dość szybko to dopadła. Wujowi miłość do merca nie przeszła. Teraz ma s63 amg.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko szukajac najbardziej rdzewiejace vany to Dodge, produkowany chyba nie z chinskiej stali ?

Natomiast GM robiony z tej samej stali trzyma sie jakos o wiele lepiej ?

Wiem bo mam go i to van pracujacy w fatalnych warunkach.

Wiec moze nie stal jest tu problemem ?

Adam jak mozesz starego Dodga ktore sa jak piece of shit porownywac do GM. Tu odpowiada proces produkcji za te i inne bledy.

 

Yuby twoje W203 przypada na okres 00-06 jak i wiele innych modeli. MB Ml W164 korozja jadla modele z lat 00-06 sa to modele produkowane w Austrii bodajze od 98 r pierwszy rok robili je w stanach. Mialem swego czasu MB roznych modeli, auta pochodzily z Polskich salonow, niektore mialy 2-3 lata i juz byly slady korozji, jezdzilem nie z jednym egzemplarzem do MB Warszawa w Alejach, znam temat od podszewki. Nie bede sie tu z wami sprzeczal, ja wiem swoje wy swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod

 

zapomniales dodac, ze ze ta rdza na nadkolach pojawiala sie dopiero po 20 - tu latach, he, he

 

:crossy:

 

ZONK ...... pierwsza rdza zaczynała się pojawiać po 10 latach użytkowania, najlepsze jest to, że na Zimę auto było wyrejestrowywane i używane tylko Maj-Wrzesień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie porownuje wszystko :).

Najlepsze ze pozniejsze Sprintery Dodge, wiezione z Niemiec statkiem tez rdzewialy w blyskawicznym tempie i to od wewnatrz.

Po prostu punkty rdzy nagle pojawialy sie w metalu.

Teraz Sprinter sprzedawany przez Merca jest podobno poprawiony i lepiej pomalowany + zabezpieczony, ale poprzednio to byla

tragedia.

Zobaczymy jak sie beda trzymaly obecne vany Dodge, ktore sa po prostu fiatowskim Ducato po przejechaniu przez morze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że może połączę przyjemne z pożytecznym i znalazłem coś takiego:

 

http://www.bilbasen.dk/brugt/bil/vw/passat/36-r36-fsi-variant-dsg-4m-5d/3279500

 

 

Jak myślicie, ile ten silnik wytrzymać powinien? Czy ma on jakieś typowe bolączki?

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Upatrzyłem sobie co prawda nie 300+, ale będzie można podciągnąć pod te 300.
Forester 2.5 XT 230KM, w poniedziałek jadę oglądać. Jakoś mi się podoba te auto :blink: , sam nie wiem co, ale coś ma w sobie. Model 2006 poliftowy. Odradzajcie póki czas ;)

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z UPG, a że pęka blok to nie słyszałem. Forester w automacie jest, ale podobno automat jest pancerny, a szybkością nie grzeszy ;)

Myślałem o Imprezie STI, ale ciężko o ładną sztukę w rozsądnych pieniążkach.

 

Ta dosyć ciekawa, tylko jak mocno była bita nie wiem.

 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-sti-CID5-IDn7jXI.html#8f1b8e0414;promoted

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Yuby,

 

po prostu dzwonisz po taryfe ktora zawiezie Cie do salonu Subaru, tam sprzedawca podsunie Ci formolarz ktory podpiszesz i albo otrzymasz papiery na rejestracje albo po przewidziamym okresie bedziesz wlascicielem nofki.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...