Skocz do zawartości

LPG


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Może Klod nie ma sumienia? :)

 

Moja jeździ zajebiście i nie ma żadnej różnicy. Spalanie niestety jest większe o 15-20%, ale gazownik twierdzi że to wina bardzo kiepskiego gazu u nas w okolicy.

Ja twierdzę natomiast że stacje oszukują na ilości. Raz zatankowałem na BP i wtedy wyszło dużo mniej, a w ogóle jak na tym BP tankuję od lat, to zawsze wchodziło mniej niż na innych stacjach i większe przebiegi robiłem. Reasumując niby cena wyższa, a w praktyce taniej bo nie oszukują.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzedajesz jak rozumiem? Czy powołujesz się na klauzulę sumienia?

 

Sprzedaje .... Człowiek się liczy, niestety czasy taniego LPG się skończyły, Najjaśniejszy Rząd nam panujący, ciężko nad tym pracuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz wciąż tańszy niż za poprzedniego rządu ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz wciąż tańszy niż za poprzedniego rządu ;)

 

Maj 2009 średnia cena LPG 1,69 PLN, kto wtedy rządził?

Luty 2015 średnia cena LPG 1,88 PLN, kto wtedy rządził?

 

A teraz co się dzieje za PiSu:

 

Lipiec 2016 średnia cena LPG 1,61 PLN

Grudzień 2016 średnia cena LPG 2,31 PLN

 

Oczywiście największy wpływ na cenę mają Rosjanie, kiedy nie ma LPG bo sprzedają Litwie, Ukrainie czy Białorusi, wtedy hurtownicy kupują z tych kierunków, oczywiście przepłacając. No ale Rząd nie pomaga i skutecznie od jakiegoś czasu wprowadza to nowe regulacje które powodują dalszy wzrost ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...