Skocz do zawartości

Nowy na forum z nowym nabytkiem ;)


Sodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak pisałem w powitaniu.

Wrzucam zdjęcia mojej wsk 125, którą mam 3 tygodnie. ;)

 

 

(Jak się skończy sezon to ją będę odpicowywał. Wyrzucenie gum na przednich lagach, malowanie, zmiana tapicerki, klamke nową kupię *aktualna polamana od hamulca przedniego* i inne takie duperele.

post-87267-0-66020200-1471469081_thumb.jpg

post-87267-0-89986000-1471469093_thumb.jpg

post-87267-0-36395500-1471469101_thumb.jpg

post-87267-0-95917700-1471469109_thumb.jpg

post-87267-0-29805700-1471469115_thumb.jpg

post-87267-0-86821000-1471469123_thumb.jpg

post-87267-0-67943600-1471469128_thumb.jpg

Edytowane przez Sodus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten tego,kask nie pasuje do takiego motura...

kask z ls2 xD

widziałem w domu gdzieś taki typowy hełm do takich ws'ek itp. ale to troche lipa na droge wyjechac xD ps. kask byl malowany zanim go kupilem. teraz wyglada inaczej ;) jest w macie i ma duzo pasków białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kask z ls2 xD

widziałem w domu gdzieś taki typowy hełm do takich ws'ek itp. ale to troche lipa na droge wyjechac xD ps. kask byl malowany zanim go kupilem. teraz wyglada inaczej ;) jest w macie i ma duzo pasków białych.

Lipa to jeździć z takim jak teraz.

Załóż orzeszka z napisem ORMO i będzie git i szacun na dzielni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż orzeszka z napisem ORMO i będzie git i szacun na dzielni.

 

Za dawnych lat z kumplem kupiliśmy MZ TS 250. Mieliśmy tylko jeden kask po dziadku, orzeszek. Kolega dla jaj namalował na nim orzełka i napis ORMO. Jechaliśmy po zadupiach, on w kasku ORMO-wskim, ja bez kasku. Złapał nas policjant. Jako 12 letni gówniarze dostaliśmy od niego pałą po tyłkach, spuścił powietrze z MZtki, pchaliśmy ją dobre 10 km to na dodatek w domu już rodzice o wszystkim wiedzieli i było kolejne lanie po tyłku :( Kask oczywiście został u policjanta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Qadrat

To były stare czasy. Dziś trafilibyście do poprawczaka lub w najlepszym wypadku do rodziny zastępczej pod opieką kuratora , a rodzice zostali by pozbawieni praw rodzicielskich ( przynajmniej czasowo ) za brak opieki nad dziećmi i fizyczne znęcanie się nad nimi. Bo wtedy to były czasy bezprawia , a teraz się prawa człowieka przestrzega i szanuje - dla dobra tego człowieka oczywiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafisz już tak ?

szkoda wueski ;)

 

Cisne w orzechu Rometem chyba 3 rok. Objechałem całe województwo, a kawałek Polski tez sie zdarzyło. Jak masz wszystko w porzadku, a szczegolnie jesli nie masz gimnazjalnych teorii pod orzechem to jezdzij spokojnie.

jezdze, szkoda ze nie mam do niego papierow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...