Skocz do zawartości

Stawianie Bandita na koło


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Może mi ktoś powiedzieć, jak najlepiej się za to zabrać? Bo albo ja coś źle robię, albo to moto jest tak chu*owe, że trzeba je*nąć z klamy tak jak na 125, żeby przód ładnie się poderwał...

Następna sprawa - jeździł ktoś na przednim kole? Próbowałem, ale przód się non stop blokuje i na dodatek "nieco" załatwiłem uszczelniacze. Standardowe sprężyny, olej 10W. Można coś zrobić, żeby nieco usztywnić przedni zawias?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trudno, jak trzeba z klamy to trzeba ;). Dobrze, że zakładałem niedawno nowy łańcuch, powinien jakiś czas wytrzymać ;).

Ale co do przodu to jestem zawiedziony. Na 125 się dało a tutaj lipa.... :(

Limo - racja, tego się nie zmienia, do tego się dokupuje coś następnego :D :D :D

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gazu tylko na pierwszym biegu wyprostowany i dupa cofnieta na miejsce pasażera... to moto i wheelie nie idzie w parze bynajmniej nie na seryjnych przełożeniach, z klamy idzie normalnie. Możesz też zrobić tak jak napisał Klaudiusz dwa kufry i zasyp ziemią ogrodową :D

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...