Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby znieśli ograniczenia głośności, to zamknęli by ten tor szybciej niż ten w Lublinie. Ta cała hałastra której nie przeszkadza 130 dB ze startujących tupolewów, by się o to postarała ekspresowo.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki ze naprawde czasami niektorzy przyjezdzaja z wyprutymi wydechami czy jakimis wlasnej produkcji bez welny i wtedy rzeczywiscie taki wydech wyje jak wsciekly i wtedy sie nie dziwie.

Niestety ludzie czasami przesadzaja tak jak trafiali sie spryciarze z metalowymi sliderami !!!!!!!

Moim zdaniem te 98db to faktycznie troche malo jesli ktos ma pelen uklad bo moja nowa Yoshirura nawet z fabycznym db killerem ledwo sie miesci ,nie wspominajac juz o rozerwanej obudowie karbonowej przez ten db killer.

CHociaz nie mozna powiedziec ze jakos strasznie wymagaja dokladnie tych 98db na postoju i teraz juz bardziej zwracaja uwage na dynamiczny pomiar. Nawet jesli jest troche wiecej to najwyzej mierza takiego delikwenta podczas jazdy i wtedy decyduja co dalej.

Inna sprawa ze np. Aprilia RSV na akcesoryjnym nowym wydechu wyje tak ze :blink: nawet na Rookie nie spelnia 102db :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem na cały fabryczny wydech i dobre stopery. Mam upragnioną ciszę.

Ale u Ciebie fabryczny to Arrow

Może kupimy mieszkającym w okół toru stopery, będą mieli cieszę i spokój

Edytowane przez rommi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brawo! Moje kolory ;) i te Ohlinsy.... mmmmiodzio.

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...