Skocz do zawartości

Następca dla Honda CB 750 Seven Fifty.


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe - przy tych gabarytach nie polecam

mi pasowała ale jestem raczej kompaktowych rozmiarów ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inazuma to naked. Po zamontowaniu szyby, będzie nakedem z szybą. A ja już nie chcę nakeda. Czy z szybą, czy bez. :biggrin:

Teraz siedzę a alle... i szyby oglądam :biggrin: do nakedów :biggrin: Do bandita też są.

Edytowane przez aafrica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer na gaźnikach. Mi przeszły olejaki do używania codziennego po zimie. Źle zrobiło silnikowi jeździć niedogrzany (tylko 10km do pracy). Stąd chłodzony cieczą lyter na gaźnikach!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba to malo, do polowiewki dobrze jest zalozyc deflektor na szybe.

 

Mialem tego nie pisac, bo tak naprawde nie wiem jaki sprzet Ci bedzie pasowac ale w tym budzecie celowalbym tylko w dwa motocykle:

fzs 600, ktorego mam i bandit 600 z owiewka po lifcie, ktory lepiej wyglada wrzeczywistosci niz na zdjeciach.

 

Fazerka 2001 vs Bandit 2003

 

Fzs to taki motocykl sportowo turystyczny, bandit turystyczno-sportowy.

Fzs skacze po dziurach, bandit tylnym wbija sie w dziury, ogolnie jezdzac po dziurach banditem ma sie wrazenie, ze zaraz cos odpadnie.

Fzs do szybkiej turystyki, na drodze pelnej zakretow w innym wypadku dupa boli, konieczna przerobka siedzenia.

Bandit do spokojniejszej, nie trzeba zapie**alac, jesli z pasazerem to kierowalbym sie w strone bandita, choc pasazerka mowila, ze na fazerce lepiej.

Fazerka praktycznie wszedzie sie wjedzie, bandit z racji wagi czy tez rozlozenia masy szybciej sie kopie w piachu czy blocie.

Na badicie czuc, ze z przodu jest opona 120, fazerka chetniej sie sklada ale to subtelna roznica, na bandita lepszy wybor opon.

Fazerka po 2001 ma regulowane zawiesznie przod a jest to naprawde przydatna sprawa

 

Oba swietnie zachowuja sie na asfalcie i przyjemnie wkrecaja sie na obroty, osobiscie planowalem zamienic fazerke na nowszego bandita.

Ale nie wyobrazam sobie miec bandita jak wtedy gdy utopilem fazerke w kopnym piachu i musialem ja polozyc i wyciagac ja szorujac bokiem po piachu po kilka metrow albo przejezdzajac przez blota puszczy Bialowieskiej. Dla bandita wtedy to tylko dzwig.

 

Podsumowujac Fazerka jest agresywna a Bandit spokojniejszy, oba sa doskonale w swoich dziedzinach, i to zalezy od czlowieka co dla kogo lepsze.

Np. koles pozbyl sie fazerki bo stwierdzil, ze taka agresywnosc mu nie odpowiada, woli cos spokojniejszego.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas odnoszę wrażenie, że idziemy tu w kierunku uwstecznienia. Kolega jeździ CB 750 sevenfifty, więc przesadzanie go na Bandita 600 to jakieś nieporozumienie! Szczególnie, że sevenka przyzwyczaja fajnym dołem i kapitalnym sposobem oddawania mocy.

 

aafrica - bierz lytra :biggrin: zobaczysz, że to dobra decyzja. Mało tego, jeśli będziesz jeździł podobnie jak cebulą, nie spali Ci ani grama więcej niż sevena, a w zamian da ogromne możliwości i przyjemność z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz VFRke. Wygodne, pakowne, niezawodne. Do turystki, na tor od biedy też się da. Ja z VFR się przeprosiłem jakiś czas temu i uważam że to jest kwintesencja motocykla.

wygodne? jeśli się pozycję poprawi :) np. kierownicą od MZty :D

pakowne? no w sumie jeśli założysz jakieś kufry to może tak - ale założyć można do wszystkiego :P

niezawodne? jak wozisz ze sobą regulator napięcia to po podmiance do domu dojedziesz :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerka:

Wygodna na dluzsza mete jak sie siedzenie przerobi.

Zawory co 40 tys km.

Spalanie 5,5 ltr.

Ochrona przed wiatrem: z deflektorem przy 140 km/h nie trzeba sie pochylac przy wzroscie 182 cm

 

Nic sie nie psuje, malo koszuje eksploatacja, dobrze pokrecic na obrotach to ma pazur, zwrotna, coz wiecej za 6.500 zl do podrozowania potrzeba.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :)

 

No co prawda to prawda... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazerka:

Wygodna na dluzsza mete jak sie siedzenie przerobi.

Zawory co 40 tys km.

Spalanie 5,5 ltr.

Ochrona przed wiatrem: z deflektorem przy 140 km/h nie trzeba sie pochylac przy wzroscie 182 cm

 

Nic sie nie psuje, malo koszuje eksploatacja, dobrze pokrecic na obrotach to ma pazur, zwrotna, coz wiecej za 6.500 zl do podrozowania potrzeba.

szkoda, że fazer po lifcie taki drogi jest.

Litrówki za mocne są, przynajmniej dla mnie. A wiem, że prędzej czy później będę odkręcał coraz mocniej.

Jakieś branie na Cebulę lekkie jest. Wydaje mi się, że kupię to co będzie w najlepszym stanie technicznym. Takie wnioski trzeba wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym na Twoim miejscu w ogóle odpuścił sobie wymianę moto. Załóż szybę, zmień rozmiar zębatki i będziesz miał całkiem inne moto za małą kasę.

A tak sprzedasz sprzęt, który dobrze znasz i masz ogarnięty mechanicznie, a w zamian kupisz niepewną 600-kę, którą w połowie sezonu będziesz chciał zmienić na coś mocniejszego... Ale Twój cyrk, Twoje małpy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...