Skocz do zawartości

GSX 750 EF 1985


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pochwalę się znowu, w końcu idę po prąd wszelkim społecznym trendom. Kupiłem sobie otóż motorek, piąty do kolekcji i to całkowitym przypadkiem. Szukałem dawcy części do również niedawno kupionej Katany i wypatrzyłem tego oto GSXa. Zorganizowałem transport (polecam przy okazji Pana Adriana, pseudo kulkers, który wozi tego typu rzeczy na zamówienie: 602248819, cena za km niska jak oprocentowanie na koncie). Motorek był wystawiony za 2000 zł, pełen oryginał, a zlokalizowany w Tarnowie. Wyjechaliśmy o 6 rano (zaraz po moich urodzinach, które skończyły się o 3) i na miejscu spędziłem ok 30 minut. Nie było się nad czym zastanawiać, pakowanie na przyczepę, umowa i hajs. Nie targowałem się, bo byłoby to nieprzyzwoite. GSXa nawet nie odpalałem, sam widok był wystarczająco zachęcający. Potem krótka wycieczka po kartę pojazdu do dziadka właściciela (który z tego co wyznał, miał różnych tego typu dokumentów kilka) i do Warszawy. GSX odpalił z pychu już w garażu, ze względu na słaby akumulator i oczarował mnie jakością pracy silnika. 2000 PLN, myślę sobie, za taki fajny motocykl. Po kilku wycieczkach okazało się że poza wymianą opon, filtrów i ew. przewodów hamulcowych w tym 30letnim sprzęcie nie ma za bardzo do czego się doczepić. Wszystko działa, skrzynia pracuje idealnie, przyspiesza, hamuje i schodzi z obrotów jak normalny, sprawny motocykl. Poza tym jest wygodny, ma wskaźnik temperatury oleju, poziomu paliwa i wyświetlacz biegów. Zawieszenie regulowane w pełni z przodu i z tyłu. 2000 PLN... Cena routera w Tesco.

 

 

post-1378-0-40618700-1446678992_thumb.jpg

post-1378-0-90485500-1446679038_thumb.jpg

post-1378-0-82516600-1446679353_thumb.jpg

post-1378-0-40084700-1446679395_thumb.jpg

post-1378-0-58284700-1446679426_thumb.jpg

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje

sam mam sentyment do takich sprzętów

miałem wcześniejszą 750tkę i produkowaną równolegle do Twojej 550tkę - czasem rozglądam się za czymś takim ale w pobliżu jeszcze nic ciekawego nie obczaiłem :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUBIĘ TO ! :buttrock: :notworthy: :lalag:

 

Śliczny Panie....

 

Kiedys dawno temu jak jeździłem z bratem na WSK/SHL/MZ, się marzyło o takim, a mój ojciec twierdził, że nie ma takich motocykli, to wszystko to tylko narysowane obrazki.... dopiero jak sam przyjechałem zagamanicznyym sprzętem ( strasznie mocny i stuningowany XS 400 hahahhahahhahaha ) i dałem się przejechać Ojczulkowi ( który ze strachu zapuścił "pługi" - odnóżami..), uwierzył :icon_mrgreen:

 

Pozdr. Janek.

Dbaj o nią, bo już nie ma takich motocykli i nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być na części, ale szkoda mi się zrobiło. Przyszły sezon należy do gsxa ;-) chociaż niektórzy ludzie twierdzą że takie motocykle powinno się oddać na złom, bo to stare. Spotykacie się z takimi opiniami?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, gratuluję zakupu, warto zachować dla przyszłych pokoleń :)

Ja powoli dojrzewam do zakupu jakiegoś UJMa ze szprychowanymi kołami (ech, ta honda 750 z czterem rurami wydechowymi), ale ceny tzw. igieł są zatrważająco wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek, jak były niskie to nikt nie kupował. A raptem po paru latach "łoooo jaki klasyk, tyle piniendzy to kosztuje, szkoda że zgniłem takie dwa w szopie 5 lat temu" :laugh:

Albo kończą takie sprzęty jako kupsztal-rejsery warte 2 razy mniej niż przed potraktowaniem ich diaxem.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być na części, ale szkoda mi się zrobiło. Przyszły sezon należy do gsxa ;-) chociaż niektórzy ludzie twierdzą że takie motocykle powinno się oddać na złom, bo to stare. Spotykacie się z takimi opiniami?

 

Taki Motocykl to trzeba doprowadzić do stanu Salonowego ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...