Skocz do zawartości

GSX 750 EF 1985


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał być na części, ale szkoda mi się zrobiło. Przyszły sezon należy do gsxa ;-) chociaż niektórzy ludzie twierdzą że takie motocykle powinno się oddać na złom, bo to stare. Spotykacie się z takimi opiniami?

Chyba oszalałeś??? Ile bym dał, żeby takim się wozić... W takim stanie, to tylko zadbać o niego maksymalnie i trzymać aż do grobowej deski. Nie wiem, skąd na ten pomysł wpadłeś z tymi częściami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i wdepnąłeś :D

teraz trzeba jeszcze trzeciego sprzęta szukać na dawcę :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich :).

 

Niestety, choć bysmy tego chcieli, to nie wszystkie stare motocykl osiągną w przyszłości status kultowych. Czy stare XJ 600/750/900 kiedyś będą tak postrzegane? Szczerze wątpię. Motocykle z klasyczną linią owszem. Pierwsze przecinaki też. Ale takie "przejściówki" to raczej nie. Może za wyjątkiem rodzynków krótko produkowanych, jak właśnie katana.

 

W każdym razie wszystko to jest do kupienia i to za niewielkie pieniądze, więc nie ma przeszkód żeby się uzbrajać (sam jestem w temacie ale celuję w coś innego) :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że taki motocykl będzie rodzynkiem nie do dostania, ale trzeba bedzie dać powiedzmy 7-8 tys a nie 2.

 

Jeszcze niedawno tylko niektóre modele japończyków z lat 70tych (np. cb750, z900,z 1000) sprzedawały się za kwoty zbliżone do motocykli kilku(nasto) letnich. Teraz jakakolwiek baza do remontu to min. 5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że taki motocykl będzie rodzynkiem nie do dostania, ale trzeba bedzie dać powiedzmy 7-8 tys a nie 2.

 

 

Może tak być, ale są lepsze lokaty kapitału biorąc pod uwagę czas oczekiwania, na przykład klocki lego :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich :).

 

Niestety, choć bysmy tego chcieli, to nie wszystkie stare motocykl osiągną w przyszłości status kultowych. Czy stare XJ 600/750/900 kiedyś będą tak postrzegane? Szczerze wątpię. Motocykle z klasyczną linią owszem. Pierwsze przecinaki też. Ale takie "przejściówki" to raczej nie. Może za wyjątkiem rodzynków krótko produkowanych, jak właśnie katana.

 

W każdym razie wszystko to jest do kupienia i to za niewielkie pieniądze, więc nie ma przeszkód żeby się uzbrajać (sam jestem w temacie ale celuję w coś innego) :)

 

Zgadza się, dlatego ja tego GSXa traktuję trochę jako użytkowy motocykl :) Co innego GS 850 czy ta Katana.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...