Skocz do zawartości

Naked vs. Ścigacz Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Mądrze Yubi napisał. Ot takie jeździdło poprawne aż do bólu. Jak pracowałem w Kawie i pokazały się "nowe" Zetki, to spać przez niego nie mogłem, a później minął zachwyt bo się okazało, że są inne sprzęty wyglądające kozacko, a jeżdżące 3 razy bardziej kozacko niż wyglądają ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę z kolegą, który użytkuje już trzeci sezon z750 z 2009 roku. Super moto na miasto, dość łatwo się ją prowadzi mimo, iż waży prawie 230kg. Fajnie się zbiera od samego dołu i można tym rozwinąć nawet 230-240km/h (trzeba dobrze przytulić się do baku). Spalanie w okolicach 7 litrów. Jego egzemplarz bezawaryjny. Fajnie gada z wydechem LeoVince.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że to typowe "wozidło" jest?

Mniej więcej. Po prostu niczym się nie wyróżnia, nie ma charakteru itd.

To mniej więcej tak jakbyś kilka lat temu postawił passata obok alfy 156 :)

Różnica polega na tym, że moto bardziej niż puszki powinny budzić emocje.

 

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. To naprawdę fajny motocykl, dopóki nie chcesz czegoś więcej. Ani to specjalnie awaryjne, ani paliwożerne, ani finansochłonne w inny sposób.

Bierz sobie jak Ci się podoba, na pewno powinieneś być zadowolony.

 

A co do zdań innych to wiesz jak jest... Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki, a są też podobno Ci od kóz ;-). Nie zmierzysz, nie zważysz, gust jak dupę, każdy ma swój.

 

Edyta: jak Filip napisał i wiele innych osób wcześniej, ot takie jeździdło...

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na 8tce nie miałem już okazji polatać. Ale to dalej qń z lekką nadwagą ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiając się w dane techniczne to faktycznie w porównaniu do Triumph'a ma nadwagę i to sporą.. 229kg na gotowo i 174kg Triumph na sucho. Różnica jest, nie da się ukryć. Cena też jest na korzyść Triumph'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Ale patrz na R. Lepsze zawieszenie i dużo lepsze hamulce od zwykłego Strita. Wiem bo jeżdżę na takim ;-).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuby czemu nie mt-07? Przecież to zajebisty motocykl. Duża moc w niskim zakresie obrotów, super niska masa, centralny wydech(nie machasz nim)... Może tylko coś zrobić z zawieszeniem jeśli za miękkie(dobrać twardsze sprężyny?). Jedyny poważny minus jaki mi sie tak faktycznie nasuwa to to ,że silnik jest nową konstrukcją i hgw jak się będzie sprawdzać z biegiem lat.

 

A... to mistrz motogymkhany z zeszłego roku na swoim mt-07 :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...