Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy - testy i inne przydatne info


Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam wiec jakiej techniki przejazdu uzywales na tym slalomie ( znaczy wiem jakiej ale chcialbym od Ciebie uslyszec )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Nie zdałem.. Kazano mi odstawić motocykl na miejsce więc rozpędziłem się, sprzęgło i przejechałem cały plac na odcięciu z nadzieją że korba wyjdzie bokiem ale niestety nie wyszła..

I takich właśnie pajaców jak Ty wolałbym unikać na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I takich właśnie pajaców jak Ty wolałbym unikać na drodze.

 

no to co zrobiłby byłoby bardziej awesomess niż jazda tesco truckiem z koksem , tam pewno ileś osób wzięło wolne , od rana chlali neospasminę litrami , cali się trzęśli , nagle komunikat niestety z powodu awari motocykla egzamin przeniesiony na inny dzień :D pamiętam jak ja zdawałem A latem i nagle wiaterek i ciemno z jednej strony , autentycznie klękłem i modliłem się żebym zdążył podejść do egzaminu zanim rozpęta się burza bo odwołają a ja całą noc nie spałem , wolne z roboty wziąłem , w domu czekała flaszka wódki , udało się :D

 

jak ja zdawałem A to teoretycznie mieli zapasowy moto -zdezelowaną zarżniętą SR250 , podobno była kiedyś sytuacja że YBR zgasła przy slalomie i nie zapaliła żeby nie odwoływać egzaminu to wyciągneli tą SR250 podobno takie trociny , tak szarpała na slalomie że mistrzowie gymkhany się kładli i sporo osób nie zdało........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takich właśnie pajaców jak Ty wolałbym unikać na drodze.

 

Ja tam kolego nie wiem jak na Ciebie mówili w szkole.. :cool:

 

Poza tym nie wiem o co takie halo z Twojej strony.. To co zrobiłem jaki ma wpływ na jazdę po drodze?

Edytowane przez mort3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, bo pierdolicie nie na temat :D

 

Dzwoniłem do Urzędu komunikacji no i muszę się zgłosić po skierowanie na egzamin ..... Pan był taki miły, tłumaczył się że długo mnie nie mogli namierzyć itd. i dlatego Decyzja została wydana o zatrzymaniu prawka itd. .......... poczułem się jakby mnie przepraszał za całą sytuację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, wypreswaduj i aby cofli ta beznadziejna decyzje :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

He, he, nie zapomnij sie pochwalic, o ktorej ?, zebym kciuki zdazyl zacisnac

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję,najgorsze za tobą

 

Od kiedy to teoria jest najgorsza / najtrudniejsza ? Chyba Ci sie cos po teges ..... :banghead:

 

Klod,

 

oby tak dalej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...