Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy - testy i inne przydatne info


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie jakieś linki do testów, zestawów pytań, próbnych egzaminów itd.

 

A jak teraz sprawa wygląda na placu manewrowym? Jazda egzaminacyjna na mieście jak kiedyś, po wyznaczonej trasie czy gdzie popadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak to jest - jeśli mam prawko A i B, nabroiłem na moto i rozbiłem bank, to mam zabrane obie kategorie?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod,

 

przeznaj sie lepiej, ze wreszcie zdecydowales sie prawko zrobic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda gdzie popadnie, i w jej trakcie musisz wykonać kilka wyznaczonych manewrów. I wskazówka, w trakcie egzaminu trzeba jeździć jak ostatnia łajza, bo za zbyt dynamiczną jazdę udupiają

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że np. Zmieniając pas nie możesz docisnąć gazu i wskoczyć przed kogoś bo będzie "wymuszenie", masz czekać aż kilometr za tobą będzie pusto i dopiero... To samo przy skrzyżowaniach bez świateł...

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazdy są proste.

 

Yuby

 

Z doswiadczenia wiem, ze kazdy jeden kto przychodzi a egzamin z biegu, oblewa. Gubi go rutyna. Egzamin to zupelnie inna bajka i trzueba po prostu potrenowac jak wszystko inne, zejsc o poziom lub dwa nizej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o to że np. Zmieniając pas nie możesz docisnąć gazu i wskoczyć przed kogoś bo będzie "wymuszenie", masz czekać aż kilometr za tobą będzie pusto i dopiero... To samo przy skrzyżowaniach bez świateł...

 

u mnie jak kumpel ostatnio tak zrobił że zmieniając pas na prawy czekał aż 2km za nim będzie pusto to mu wpisał błąd za właśnie mało dynamiczną jazdę -zdać zdał w Sieradzu ale chodzi o fakt to kwestia egzaminatora nie reguła............ '

 

prawo jazdy teraz jest masakrycznie przej**ane , już sama teoria to krew i flaki , cofnąć nie można miliard pytań japierdziu :D

W praktyce ludzie mówią że trochę poluźnili zwieracze ale np za moich czasów mogłeś przetrącić pachołek i miałem poprawkę teraz jak pukniesz pachołek to game over........

 

ja współczesnego prawa jazdy w życiu bym nie zdał , dlatego jeżdżę jak pi*da i coraz częściej jako pasażer albo zbiorkomem :D ale życzę ci sukcesów klod oby się udało ..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie pitol.... :blink: Złapałeś komplet jednego dnia?

 

Nie ..... komplet uzbierałem w 2012-ym, jak pisałem wcześniej, ale przedwczoraj "chwila zapomnienia" i zatrzymali mnie i okazało się że mam cofnięte uprawnienia z dniem 25 czerwca 2015 roku :D

 

To jest żaden problem, za jednym razem strzeliłem 22 punkty.

Klod rozumiem że nie za przekroczenie, bo to na 3 miesiące, tylko za punkty. Z tego co pamiętam mówiłeś że było tego sporo.

Jeśli mogę doradzić to rób w tym roku, pytania są w necie a jazdy są proste.

 

Już pytanie trenuje no i jutro dzwonie do Urzędu dowiedzieć się co i jak, no i oczywiście zapisuję się na egzamin jak najszybciej :D

 

Chodzi o to że np. Zmieniając pas nie możesz docisnąć gazu i wskoczyć przed kogoś bo będzie "wymuszenie", masz czekać aż kilometr za tobą będzie pusto i dopiero... To samo przy skrzyżowaniach bez świateł...

 

Fincz ....... nie pierwszy raz zdaje, spokojnie Chłopie :D

 

p.s. Oczywiście zamierzam się zapisać na kilka jazd doszkalających na kat A i B żeby sobie przypomnieć co i jak i na co zwrócić uwagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...