Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy - testy i inne przydatne info


Rekomendowane odpowiedzi

michoa w sieradzu wszyscy zdajo :D ale tam są ze 2 ronda i jedno skrzyżowanie :P Ja raz zdobyłem 23 pkt , z tego co mówili milicjanci to czasem ludzie sami się udupiają przychodząc zapytać ile mają pkt... Klod powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa w sieradzu wszyscy zdajo :D ale tam są ze 2 ronda i jedno skrzyżowanie :P Ja raz zdobyłem 23 pkt , z tego co mówili milicjanci to czasem ludzie sami się udupiają przychodząc zapytać ile mają pkt... Klod powodzenia :)

No ale to co te punkty są naliczane bez czyjejś wiedzy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym umiała to bym wrzuciła testy. Ale generalnie teoria to parodia. Przykład, jaka jest dopuszczalna długość drążka zmiany biegów? Przez te zmiany sama się wzięłam za prawko, odwlekałam kat B i teraz trzeba zapie**alać z tymi durnymi testami i jazdami jak ostatnia łajza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam wrażenie że niby zwiększyli liczbę pytań ale ich poziom spadł drastycznie ......... kiedyś trudniej było ...........

 

A jak z Osrodkami egzaminacyjnymi, jest ich więcej niż kiedyś czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

michoa w sieradzu wszyscy zdajo :D ale tam są ze 2 ronda i jedno skrzyżowanie :P

 

cicho nie mów głośno bo ja tam B za 7 zdałem i będzie siara :D

 

 

Przykład, jaka jest dopuszczalna długość drążka zmiany biegów?

 

poważnie są takie pytania :laugh: ?

 

dla mnie idiotyczne jest np sprawdzanie olejów czy jakiś płynów czy wycieraczek czy innych bzdur a w stresie ludzie się na tym kładą -bogaci mają takie rzeczy w dupie u mnie gwiazda z pałacyku żeby dolać płynu do spryskiwaczy odstawia auto do seriwsu stać ją to i ma gdzieś , a biedni jeżdżą starymi gratami które wszystko mają innaczej więc na co im ta wiedza ?

 

 

Przez te zmiany sama się wzięłam za prawko, odwlekałam kat B i teraz trzeba zapie**alać z tymi durnymi testami i jazdami jak ostatnia łajza.

 

dasz radę piguła jestem z tobą , ja mam się za mistrza kierownicy a we wsi gdzie jest 1 rondo( jak ja zdawałem było jeszcze tak wymalowane że miało 2 pasy i można było spokojnie zewnętrznym objechać całe dookoła bez łamania przepisów i znaków na jezdni teraz pomazali w kreski i już jest lipa :D ) , 200m drogi dwupasmowej , nie ma tramwajów zdałem za 7 , także jak zdasz za 1-3 w Lublinie to będziesz taka zajebista że chyba ci nóżki wyliżę :D

 

I ja w wieku 16-17 lat jeździłem kamazami , starami , jelczami , bizonami , żukami , ursusami i innym ścierwem i jeździłem zimą i w terenie i dawałem radę i praktyka B za 7 razem w zadupiu gdzie psy dupami szczekają a koty miauczą jajami także nie pękaj :D

 

inna sprawa że egzamin egzaminem a życie życiem -jak piach wiozłem na budowę to miałem wyj**ane na jakieś linie na drodze , wąsko było to stawałem na środku kchrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr białe światło z tyłu się zapalało i blokując ruch usiłowałem trafić w bramę a na egzaminie głupią jakąś linię przy skręcie zahaczysz 2 razy i do widzenia-bzdurne te egzaminy że mała bania :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....dla mnie idiotyczne jest np sprawdzanie olejów czy jakiś płynów czy wycieraczek czy innych bzdur a w stresie ludzie się na tym kładą -bogaci mają takie rzeczy w dupie u mnie gwiazda z pałacyku żeby dolać płynu do spryskiwaczy odstawia auto do seriwsu stać ją to i ma gdzieś , a biedni jeżdżą starymi gratami które wszystko mają innaczej więc na co im ta wiedza ?

 

Powiem szczerze że nie mam pojęcia i wielu ludzi zadaje sobie to pytanie po co te idiotyzmy. Całe te egzaminy na prawko to u nas jedna wielka paranoja, a mają to jeszcze utrudnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne z serii tych głupich i bezsensownych pytań: jakie są wymiary tablicy rejestracyjnej / jaki jest wymiar naklejki na przedniej szybie numerami samochodu. je*ane geniusze to wymyślają.

A co chodzi o zdawanie praktyki.. Podobno egzaminatorzy lubią duże dekolty, wiec jest cień szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie, że pokazanie pięciu pierdół pod maską przerasta Wasze możliwości :P....

 

Klod musisz cycki wywalić na kokpit.

Ten jak zwykle pozamiatał :D :D :D :D

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod musisz cycki wywalić na kokpit.

 

Dziękuje za radę ale pozostanę przy swoich sposobach :D

 

p.s. Wstyd się przyznać ale gdyby nie zmiana przepisów od Stycznia pewnie bym olał sprawę bo mam wyj**ane na maxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie mam pojęcia i wielu ludzi zadaje sobie to pytanie po co te idiotyzmy. Całe te egzaminy na prawko to u nas jedna wielka paranoja, a mają to jeszcze utrudnić.

 

Wertyder

 

Watpie w to aby pytanie z drazkiem czy o wymiary czegokolwiek bylo realne. Rownie dobrze mozna by sie jednak spytac po co sa szkoly, po co swiadectwa ? Przeciez kazdy tu na Forum jest ginekologiem, inzynierem budownictwa, miszczem jazdy ( Rossi & Co to amatorszczyzna ), wiec poco ?

 

 

A w realu jak sie zapali komunikat dolej oleju to pozniej sie stoi na stacji i pyta :

 

 

Pan z Mercedesa : - panie a gdzie sie do silnika oleju dolewa ?

 

Ja : - tam gdzie jest korek na ktorym jest napisane OIL

 

Pan z Mercedesa : - Panie ale w moim Mercedesie niema czegos takiego, jest cos na czym jest napisane 7I0

 

Ja : - :banghead:

 

Opis dialogu z Kolobrzegu 2012

 

Ale poco znac te wszystkie fanaberie i Fabrenhaity :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie mam pojęcia i wielu ludzi zadaje sobie to pytanie po co te idiotyzmy. Całe te egzaminy na prawko to u nas jedna wielka paranoja, a mają to jeszcze utrudnić.

 

Wertyder

 

Watpie w to aby pytanie z drazkiem czy o wymiary czegokolwiek bylo realne. Rownie dobrze mozna by sie jednak spytac po co sa szkoly, po co swiadectwa ? Przeciez kazdy tu na Forum jest ginekologiem, inzynierem budownictwa, miszczem jazdy ( Rossi & Co to amatorszczyzna ), wiec poco ?

 

 

A w realu jak sie zapali komunikat dolej oleju to pozniej sie stoi na stacji i pyta :

 

 

Pan z Mercedesa : - panie a gdzie sie do silnika oleju dolewa ?

 

Ja : - tam gdzie jest korek na ktorym jest napisane OIL

 

Pan z Mercedesa : - Panie ale w moim Mercedesie niema czegos takiego, jest cos na czym jest napisane 7I0

 

Ja : - :banghead:

 

Opis dialogu z Kolobrzegu 2012

 

Ale poco znac te wszystkie fanaberie i Fabrenhaity :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ale przecież prawko nie jest po to żeby ludzie umieli naprawiać samochody! Widzę że sprowadzasz rzecz do absurdu - i słusznie, bo to jest absurd. Nie wiem po co i czemu służący. Ja na szczęście robiłem prawko wiele wiele lat temu, teraz bym już pewnie nie zdał mimo przejechania setek tysięcy kilosów. Jednak jak widzę co się dzieje z opowiadań rodziny i znajomych to szlag może trafić co się w tym państwie wyprawia.

 

BTW: w normalnym kraju jak się zapali kontrolka oleju to się jedzie do serwisu ;).

Edytowane przez Wertyder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...