Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy - testy i inne przydatne info


Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej ma rację, testy są proste ale dla kogos kto np. jak Ja, ma prawka od ponad 20-tu lat ..... laik się pogubi :) ale jest strona www.ltesty.pl gdzie są wszystkie pytania i trzeba pouczyć się troszkę :D

 

p.s. W mojej grupie zdały 3-4 osoby na 13-cie ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe pytania są przecież banalne. Tą teorię co jest teraz zdałbym bez problemu w wieku 13 lat kiedy uczyłem się na kartę motorowerową. Tych starych to trzeba było się wyuczyć a z tymi nowymi to spokojnie bez nauki (jak się ma jako takie pojęcie o przepisach) można zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe pytania są przecież banalne. Tą teorię co jest teraz zdałbym bez problemu w wieku 13 lat kiedy uczyłem się na kartę motorowerową. Tych starych to trzeba było się wyuczyć a z tymi nowymi to spokojnie bez nauki (jak się ma jako takie pojęcie o przepisach) można zdać.

Mylisz się. Test jest łatwy, ale trzeba sobie przeczytać książkę i przerobić pytania z CD, porozwiązywać testy w domu. Nie zdają lenie, durnie, albo wyjątkowi pechowcy (to ostatnie mało prawdopodobne).

Najgorszy jest plac manewrowy na kat. A. Klaudiusz robiłeś sobie jakieś "doszkalanie" na placu (na A)?

Gdzie ten egzamin robisz? Na początku grudnia jeszcze egzaminują na A... fajnie, tylko żeby śnieg nie spadł ;)

Edytowane przez pawelhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place w przyszłym tygodniu żeby się zapoznać co i jak, najlepsze że na A będę zdawał po 17-ej czyli Miasto po ciemku :D

Obowiązkowo musisz się zapoznać. Robiłem sobie manewry (na gladiusie) na placu - powiem tak: jakbym miał zdawać egzamin bez wcześniejszego trenowania - nie miałbym szans;) Slalom wolny - tam najwięcej oblewa. Sporo osób oblewa też przez głupoty - np. nie pokiwa głową przed ruszeniem przed każdym z manewrów. Jedna panienka (jak widziałem) np. zapomniała rozłożyć stopkę i przewróciła motocykl na koniec "placowej części". Potrącenie pachołka = koniec (lepiej ominąć i zacząć od początku). Na Odlewniczej egzaminatorzy nie przywiązują szczególnej uwagi do wymaganej prędkości na szybkim slalomie i ominięciu przeszkody (30/50km/h). Teraz tam się zdaje na Gladiusie i Yamasze - Yamaha ponoć łatwiejsza w manewrowaniu. Ostatnio gadałem z jednym gościem, który narzekał na słabe oświetlenie placu na Odlewniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrób próbny tescik i pochwal się ...... ale pewnie skłamiesz :D

 

 

Zrobiłem teraz na szybko przed wyjściem z pracy - dwa błędy (mgła i esp), czas rozwiązywania 6 minut - znaczy się zdałem - podtrzymuje swoje zdanie:)

Kłamać nie muszę i jakbym w wieku 13 lat rozwiązywał to to z mgłą też bym dobrze odpowiedział:)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję,najgorsze za tobą

 

Od kiedy to teoria jest najgorsza / najtrudniejsza ? Chyba Ci sie cos po teges ..... :banghead:

 

Klod,

 

oby tak dalej.

 

:crossy:

To tak w ramach wsparcia kolegi,nie kminisz?Zresztą nie jeden powie,że testy były trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan na kategorie B jest łatwy na A nie wiem bo nie mogę robić :sad: a co do testów to pytania są podchwytliwe (kłania się czytanie ze zrozumieniem ) teoria za pierwszym razem a praktyka za piątym :) zdawałem w opolu

 

a co do praktyki to teraz obowiązuje eco driving

Edytowane przez erykkyre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w ramach wsparcia kolegi,nie kminisz?Zresztą nie jeden powie,że testy były trudniejsze.

 

Zdawalem teorie na CE w wojsku, byly tego trzy segregatory

 

1. normalne testy przepisow

 

2. Technika

 

3. Przepisy wojskowe

 

Mialem problemy z jezykiem fachowym

 

siedzialem po 70 godzin w tygodniu przez 6 tygodni pod rzad

 

na test ( 30 pytan ) potrzebowalem miedzy 1:30 - 1,40 ( minuty ) bez bledu

 

Testy to tylko pilnosc i nic wiecej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...