Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy - testy i inne przydatne info


Rekomendowane odpowiedzi

Sieradz bierz .....

coprawda teraz podnieśli skill bo tego jednego w mieście ronda nie da się przejechać prawym pasem dookoła ale dasz radę.....Ja w sieradzu zdałem za 6 czy 7 razem ale w np Łodzi nie zdałbym nigdy pewnie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat B zdana ..... Kat A oblana ........ ale na Kat A to był cyrk, posłuchałem się Instruktora i wziąłem Xjote ...... gasło to co chwilę, na placu lód więc prawie orła wywinąłem na slalomie, posypali solą i piaskiem ale dałem sobie spokój. Teraz Kat B najważniejsza a A sobie dorobię na wiosnę :D

 

Ogólnie nie było źle ........ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa :D

 

Ziggi, no w 2012-ym zebrałem ponad 24 punkty ...... 18-cie w samych Siemiatyczach, tacy byli ciekawscy kim jestem i co tu się tak kręcę :D

 

W 2012 został wystawiony Wniosek o skierowanie mnie czy cofnięcie mi uprawnień, dokumentów nie odbierałem bo wysyłali na adres pod którym od wielu lat nie jestem zameldowany :D No i w czerwcu 2015 wydali decyzje i cofnęli mi uprawnienia, co za tym idzie muszę iść na egzamin potwierdzający ...... jak go obleje to chyba wtedy tracę prawko i muszę wszystko od nowa kurs, jazdy itd.

 

Jasne. Trzy lata bez prawka jak nic śmierdzi gorzałą na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...