Skocz do zawartości

motocykl o dobrym basowym klanku


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem, chcę zmienić moje dotychczasowe enduro, które jest dla mnie za słabe (żałosne 43 KM), na coś mocniejszego, przynajmniej zdecydowanie mocniejszego niż moje dotychczasowe moto, oczywiście Hayabusa mi nie potrzebna, heh, no bez przesady :-) Problem leży w tym, że nie wiem który moto ma dobry basowy klank już na fabrycznym tlumiku, silnik oczywiście w miarę niskoobrotowy, wiem wiem, tyle tego jeździ po drogach ale jakoś nigdy nie miałem okazji spisac sobie modelu słysząc takie moto na drodze :-/ Choppery odpadają, chodzi mo o turystyki/szosówki. Pozdr.

Edytowane przez Onlinemaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z firmowym tłumikiem za to każdy z odpowiednim.

Kup co warte uwagi, wyślij wydech do forumowego Edzia i będziesz zadowolony.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na BT 1100 buldog. Silnik V2 z Drag Stara w ramie nakeda z przyzwoitym dołem. Albo SV od suzuki...

Ale dupy BT nie urywa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki SV 650 z ładnym wydechem. Kumpel ma leo vince, ale słyszałem też sv na komplecie mivv. Ależ to ma to piękne brzmienie :)

No i wszystkie inne moto z V lub singlem

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie, mam problem, chcę zmienić moje dotychczasowe enduro, które jest dla mnie za słabe (żałosne 43 KM

 

Seler jest na podciśnieniowym gaźniku i jest bardziej mułowaty niż stara xr600 więc wcalę się nie dziwię ..........karnij się xr 600, xl600R , albo lc4 albo klx 650R zobaczysz to to prawdziwe 45-50KM :D

 

XR650R dobrze napierdala ( oem bez db killera styknie żeby wszystkie panny w promieniu 5km ściągały majtki przez głowę i staniki przez kolana , a tuningi włączają alarmy i budzą trupy ) i bardzo fajnie się odpycha tylko dupa boli od siedzenia i portfel od wymian oleju ( co 1000km ) i ceny zakupu.......

 

 

40 KM to wcale nie jest malo.

 

w wykonaniu Xt600 to można zasnąć przy przyśpieszaniu.....

Te KM to coś gówno warte , xt600 ma 40KM , xr 600 ma 44KM różnica między jednym a drugim w odczuciach jest jak między źle wyregulowaną jawa ts 350 a crossową 500 , a na papierze 4KM .........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie liczy sie moc maks tylko moment przy niskich obrotach.

W dodatku duza roznice robia gazniki, podcisnieniowy zawsze bedzie delikatnie przyspieszal,

mechaniczny lepiej a mechaniczny smoothbore z pompa przyspieszajaca bedzie z gazu szedl

na kolo na kazdym biegu przy tych samych 40 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniane powyżej SV. Nawet 650 z odpowiednią puchą brzmi zajebiście.

A jak jesteś bardzo zdesperowany, to możesz nawiercić nieco obecny wydech :D.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie, mam problem, chcę zmienić moje dotychczasowe enduro, które jest dla mnie za słabe (żałosne 43 KM), na coś mocniejszego, p

 

Chłopcze nie lekceważ tak tych 43 KM. Dam Ci ludzi, którzy z taką mocą objadą Cię kilkukrotnie, mimo że będziesz miał pod tyłkiem 3 razy więcej koników.

Edytowane przez Tobik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chłopcze nie lekceważ tak tych 43 KM. Dam Ci ludzi, którzy z taką mocą objadą Cię kilkukrotnie, mimo że będziesz miał pod tyłkiem 3 razy więcej koników.

W tym wątku pytałem o propozycję motocykla o dobrym basowym/poważnym brzmieniu z wydechu i mocą z wolnoobrotowego silnika (do 7 tys.obr/min) wyższą niż 43 KM i tego się trzymajmy ;-) 43KM nigdy nie będą 60-ima, 80-ioma, 100-ma itd choćby kuźwa nie wiem kto ich dosiadał a ja na motocyklach śmigam od 20 lat i jak piszę że 43 mam mało to mam mało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...