Skocz do zawartości

Wycieczka na 125 ccm - ponad 1300 km


kristi_rx125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeździłem cbr 125 to robiłem sobie wycieczki po 500km, nie uważam aby to był jakiś wielki wyczyn :)

Ale że nie mam kamery to nie było jak się chwalić.

W sumie to i tak chłopaki mają fajnie że im się chciało, u mnie ciężko znajomkow dalej niż 50km od domu wyciągnąć :)

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem odcinek 130km skuterem kumpla (honda 125ccm). Prędkość "przelotowa" 90-95km/h, można było jeszcze przyspieszyć aby wyprzedzić jakieś auto. Boczna (ale dobra, asfaltowa) droga ze Słupska do Gdańska przez Wicko, Choczewo, Żelazno - idealna na krajoznawczą wycieczkę takim sprzętem.

Więc spokojnie współczesnym skuterem/motocyklem pojemności 125ccm można wypuszczać się na kilkusetkilometrowe wycieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Jasne że można. Ja spotkałem trochę stukniętego holendra na Lofotach, na Hondzie PCX 125. W sumie to nawet sie nadawało bo wielki schowek i mały kufer mu wystarczył, przelotową 100 można trzymać przy rozsądnych obrotach, przed wiatrem chroni i na prawde niezle się prowadzi. Kapitalny skuter



A maksiskuter to już w ogole wydaje mi się niezłą sprawą do turystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A maksiskuter to już w ogole wydaje mi się niezłą sprawą do turystyki

O wiele milej wspominam śmiganie na maxi po Majorce niż armaturą.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc spokojnie współczesnym skuterem/motocyklem pojemności 125ccm można wypuszczać się na kilkusetkilometrowe wycieczki.

A jak sprzęt leciwy, ale igła, to co stoi na przeszkodzie? Ja swoim MTX-em na szosowych oponach spokojnie mogłem trzymać przelotową w granicach 110/120. Przy tych prędkościach jeszcze miał ochotę żwawo przyspieszać, nie gotował się, czyli nie był bliski czkawki. Chyba że pod wiatr, no to poprawka do wzięcia.

W plecak klucze, świeca, trytki, łyżki, dętki i łatki.... I można śmigać.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak jeździłem cbr 125 to robiłem sobie wycieczki po 500km, nie uważam aby to był jakiś wielki wyczyn :)

 

taaa ale tam ten jeden to chiński junak więc pełen szacun :D

NSR-ka wcale się nie dziwię że dojechała , to zajebisty motocykl , mocny , fajny dźwięk prosty w serwisie , ja ten sam piec tylko palony z kopa miałem w CRM i bardzo sobie chwalę, aczkolwiek mnie na nsr pozycja jakoś nie leżała do podróżowania , bardziej taki napierdalator w miniaturce jak te wszystkie erłany, hajabuzy , podjechać pod lokalnego kebsa, opitolić mini hot doga za 2 zł , z 3 razy łytytytytyty ( daj mu na zimnym racing team ) ewentualnie trochę styranego torowego slicka wsmarować w asfalt ( psy osikują słupy zaznaczając teren a tak robi to motocyklista ) , przewieźć jakieś leginsy z gołymi nerami spuszczając łomot na światłach jakiejś gablocie ze znakiem zorro i bidazaworem i do domu bo dłużej się tym nie da jeździć bo plecy bolą :D także też w sumie szacun ......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...