Skocz do zawartości

jaki duzy mocny motocykl dla mnie?? kto doradzi?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, chce kupic motocykl bedzie to juz moj trzecie moto. mam ponaad 190 cm i 130 kg wagi szukam czegos odpowiedniego czyli duzego i mocnego:) moze ktos o podobnych gabarytach do mnie?? czym jezdzicie? co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki ZZR 1400

Kawasaki GTR 1400

Bmw GTL 1600

Yamaha FJR 1300

Boss hoss v8

z tym ostatnim trochę mnie poniosło ale z pewnością przy takich gabarytach na pewno byś dobrze wyglądał na nim:)

Edytowane przez KIKIWILDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Varadero 1000, GSX 1400, Suzuki VL 1500 intruder... Można tak wymieniać w nieskończoność!
Napisz coś bliżej, jaki styl jazdy preferujesz, jakie dystanse, sam czy z pasażerem, ile masz na moto kasy? Dopiero wtedy będzie można coś więcej powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny ciągnik... wymieniać można od sasa do lasa, jak porzucisz manierę dzieciaków ze ścigacza podawania wagi zamiast istotnych parametrów, to może coś się uda sensownie podpowiedzieć. na razie to można i gtr1400, i vl2000, i xl1000v - każdy inny, każdy do innego stylu jazdy, wszystkie teoretycznie duże i mocne

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zasadnicze pytanie to dlaczego sam nie wiesz, co byś chciał?? Skoro to będzie Twoje trzecie moto to raczej jakieś rozeznanie już masz. Poza tym wzrost i waga ma tu drugorzędne znaczenie. No może wzrost nie. Musisz zdradzić nam, co lubisz, czy były już jakieś przymiarki i ile masz forsy na sprzęt?? To i tak Ty zadecydujesz, ale skoro pytasz to daj nam szansę :banghead:

P.S. Pomysł z Junakiem jest dobry :biggrin:

Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni po śmierci idą tam gdzie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie to dlaczego sam nie wiesz, co byś chciał?? Skoro to będzie Twoje trzecie moto

 

 

Właśnie, to jest coś czego nigdy nie zrozumiem. Arni28, masz (prawdopodobnie) 28 lat a pytania zadajesz jakbyś miał połowę tego, ogarnij się chłopie :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam motocykl dla wysokich.Jest to BMW R1200RT. Mam 176cm wzrostu , fotel obniżony na maxa i ledwo sięgam ziemi. Ale jak na nim jadę to wyglądam jak bym na wierzchowcu siedział.Wysokie bydle i do tego ma charakter. Jak go zaparkujesz w rzędzie z przecinakami, to wygląda jak transatlantyk wsród kajaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...