Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2022 o 20:45, Indian napisał:

 

 

 

 

 

Fis piszesz, że AMSOIL nie dał rady w Afryce Zachodniej, a jak ja leję o od tylu lat według Twoich zaleceń ten olej do silnika w  HD   i " latam" tylko po Europie środkowej to jak się to ma i do euopejskieo klimatu i dbałości o silnik ?  

 

A ile to lat temu poleciłem Ci ten olej?

 

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

 

Ja proponuję olej takiej klasy jakości i lepkości jak zaleca producent, Twojego modelu. Ale niecierpliwie, czekam żeby ktoś mi wytłumaczył merytorycznie, że źle rozumuję. I dlaczego prywatny użytkownik powinien się kierować innymi przesłankami niż zalecenia producenta? Dlaczego legalny olej tej samej klasy jakości i lepkości firmy x będzie lepszy niż firmy y? W jaki sposób zwykły człowiek może to ocenić? Po zapachu? Czy kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 13.03.2018 o 20:51, Daro78 napisał:

Witam i proszę o poradę, posiadam Road Kinga 2004r po zakupie wymieniłem olej w sprzęgle i wlałem ten sam co do silnika czyli valvoline 20w50., Teraz jak na zimnym silniku wbijam jedynkę to jest dosyć głośny trzask i szarpnięcie, nie wiem jak było wcześniej przed wymianą oleju bo moto przywiozłem w zimie i nie jeździłem. Olej który zlałem ze sprzęgła miał kolor lekko zielony i był bardzo czysty. Czytalem na forach że harley tak ma ale ten trzask jest denerwujący co mogę z tym zrobić. Nie chcę wlewać Atf.

 

Być może linka sprzęgła jest zbyt luźna... Czasami ją trzeba "podciągać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...