Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym biku ? Ja to jestem na kolanach , leżem i kwiczem . Wzór motocykla ( wg mnie ) . Na razie to jeszcze miłość platoniczna , bo jeszcze nie jechałem ofkors . Z wad to dostrzegam tylko może trochę za małą kanapę dla szofera .

 

 

gościu trochę przysmuca bez składu , ale warto polukać :

 

Posklejałem trochę materiałów z netu o tym sprzęciku :

 

 

 

A najlepsze na koniec . Jestem Beemiarz , ale fakty same za siebie mówią . Patrzcie jak BMW zerżnęło na żywca z tego motocykla . Cała ta propagandowa gatka o innowacyjności BMW idzie się paść na Bawarską łączkę razem z fioletowymi krowami :

 

 

 

 

 

Zresztą Yamaha ma ( moim zdaniem) lepszy silnik i jest 100razy ładniejsza od tej Baśki . A ceny ? KOSMOS !

 

Beema - 16.500 $

Yamaszyna - 9.500 $

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra , O'K . Ale to ma być motocykl "Dla Ludu" , przystępny i praktyczny , a nie piękność do postawienia sobie w pokoju za gruby chajs . Tracerów coś mi się wydaje bedzie jak mrówków , a ta MV to się może z jedna sprzeda w Polsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że skądś kojarzę ten mikrofon :D

 

co do motocykli typu multistrada/tracer/s1000xr - skoko jest poptyt to każdy producent musi mieć u siebie w ofercie taka TDM-kę :D

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie odbieram mojego Tracer'a w Łodzi :) kolor Race Blue :cool: jak odbiorę to wrzucę może parę zdjęć...

P.S.
Tak przy okazji, bo mnie tu chyba z 2/3 lata nie było na tym forum... co tutaj taka cisza się zrobiła? kiedyś forum nawet zimą tętniło życiem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie odbieram mojego Tracer'a w Łodzi :) kolor Race Blue :cool: jak odbiorę to wrzucę może parę zdjęć...

Gratuluje, zacny sprzęcik.

 

P.S.

Tak przy okazji, bo mnie tu chyba z 2/3 lata nie było na tym forum... co tutaj taka cisza się zrobiła? kiedyś forum nawet zimą tętniło życiem :blink:

Pewnie między innymi i z tego powodu :wink:

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro prawdopodobnie odbieram mojego Tracer'a w Łodzi :) kolor Race Blue :cool: jak odbiorę to wrzucę może parę zdjęć...

 

P.S.

Tak przy okazji, bo mnie tu chyba z 2/3 lata nie było na tym forum... co tutaj taka cisza się zrobiła? kiedyś forum nawet zimą tętniło życiem :blink:

 

Gratulacje. Fajny sprzęt. Napisz kiedyś parę słów jak tym się lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem nową TDM'kę i zrobiłem 190km :)

 

Nie jeździłem 4 lata, więc tak na szybko w porównaniu do FZ6 '06:

 

Plusy:

- dużo możliwości personalizacji wyświetlacza

- jeżdżę na razie na trybie "B", czyli łagodnym, ale zbiera się równo w całym zakresie obrotów

- niskie spalanie :) jak jechałem przez całą Łódź wychodziło średnie 5/5,2, później autostrada z prędkościami 130/200 było coś koło 6,5L, a dzień zamknąłem ze średnim 5,8L/100km

- lekki i bardzo zwrotny

- LED'y :cool: :biggrin: po prostu bajka :) szkoda, że nie można jechać z samymi paskami :wink:

- wydech strzela/charczy/burczy schodząc z obrotów w przedziale 5,5-3 tys. obr. :) w planach i tak jest wymiana na IXILA albo MIVVA :)

- jest fabryczne gniazdo 12V

 

Minusy:

- szyba fabryczna idzie jak najszybciej do wymiany, bo przy moim wzroście 183cm i prędkościach powyżej 120km/h wieje niesamowicie na ramiona, a głownie na kask przez co jest strasznie głośno. Fazer miał akcesoryjną turystyczną szybę PUIG'a i mogłem sobie jechać nawet powyżej 200 w wyprostowanej pozycji, a tutaj można narazie o tym zapomnieć. Znalazłem już coś takiego:

http://www.motomachines.com/Ermax-Touring-Screen-Windshield-for-Yamaha-FJ-09_p_5371.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem nową TDM'kę i zrobiłem 190km :)

 

Nie jeździłem 4 lata, więc tak na szybko w porównaniu do FZ6 '06:

 

Plusy:

- dużo możliwości personalizacji wyświetlacza

- jeżdżę na razie na trybie "B", czyli łagodnym, ale zbiera się równo w całym zakresie obrotów

- niskie spalanie :) jak jechałem przez całą Łódź wychodziło średnie 5/5,2, później autostrada z prędkościami 130/200 było coś koło 6,5L, a dzień zamknąłem ze średnim 5,8L/100km

- lekki i bardzo zwrotny

- LED'y :cool: :biggrin: po prostu bajka :) szkoda, że nie można jechać z samymi paskami :wink:

- wydech strzela/charczy/burczy schodząc z obrotów w przedziale 5,5-3 tys. obr. :) w planach i tak jest wymiana na IXILA albo MIVVA :)

- jest fabryczne gniazdo 12V

 

Minusy:

- szyba fabryczna idzie jak najszybciej do wymiany, bo przy moim wzroście 183cm i prędkościach powyżej 120km/h wieje niesamowicie na ramiona, a głownie na kask przez co jest strasznie głośno. Fazer miał akcesoryjną turystyczną szybę PUIG'a i mogłem sobie jechać nawet powyżej 200 w wyprostowanej pozycji, a tutaj można narazie o tym zapomnieć. Znalazłem już coś takiego:

http://www.motomachines.com/Ermax-Touring-Screen-Windshield-for-Yamaha-FJ-09_p_5371.html

Bart3z gratulacje zakupu sprzętu ! Długo tu Cie nie było (pewnie nie pamiętasz ale jakieś 6 czy 7 lat temu zamawialiśmy grupowo wydechy LeoV. do FZ6 :)

 

Wrzuć jakieś fotki tego MT.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart3z gratulacje zakupu sprzętu ! Długo tu Cie nie było (pewnie nie pamiętasz ale jakieś 6 czy 7 lat temu zamawialiśmy grupowo wydechy LeoV. do FZ6 :)

 

Wrzuć jakieś fotki tego MT.

Pozdr.

Dziękuję :) fotki wrzucę jak tylko wrócę do Polski, czyli pewnie na Wielkanoc, bo mieszkam w Niemczech i moto zostało na razie w Polsce ;) w drodze są crashpady, szyba turystyczna i pług po silnik :)

Trochę mnie nie było to fakt, od sprzedaży Fazera, ale widzę, że stali bywalcy forum zostali :)

Ojej z tymi wydechami kiedy to było... jeszcze jak byłem na studiach :biggrin: jeszcze mam gdzieś pewnie namiary na niego... :)

 

Mam na razie tylko to co zrobiłem w garażu w dniu zakupu, bo na drugi już wyjeżdżałem:

l0pQna.jpgP0VW6Y.jpgrQd6zB.jpgbfImjc.jpgAqgepx.jpg
Edytowane przez Bart3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...