Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Musi, że fabryka, bo to przecież nówka :)

o tutaj proszę ja Ciebie: http://www.motorrad-filme.de/wp-content/uploads/2014/11/yamaha-neuheiten-2015-mt09-tracer-motorraeder-19.jpg

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijania i drogowe ma na led'ach ?

Trochę te felgi w niebieskim kolorze średnio mi się podobają, ale tak poza tym bajka :-)

Wszystko jest na LED'ach ;) pozycyjne (te paski), mijania, drogowe, tył pozycja i stop :biggrin:

Co do tych lag to na zdjęciu może tutaj tak średnio wyglądają, ale zapewniam Cię, że w realu jest dużooo lepiej :)

Edytowane przez Bart3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja jest w drodze grafitowy matt ma być z końcem kwietnia ponoć nie nadążają produkować. Pozdro!

A gdzie zamawiałeś? W Poznaniu? ;)

W Łodzi miałbyś od ręki grafitowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć Wam tylko chłopaki :-) Może i być, że te felgi aż tak festyniarsko nie wyglądają :icon_razz: W poprzednim moto (FZ8) miałem "złote" felgi i na zdjęciach też to średnio wyglądało ale na żywo było całkiem ok.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytałem w Bielskim salonie YAMAHY kiedy będą mieli testówkę żeby coś powozić się i zobaczyć jak buja . Koleś w pięknym mundurku z jeszcze piękniejszym amerykańskim uśmieszkiem z rozbrajającą szczerością mi powiedział , że testówek nie będzie bo motocykl się tak dobrze sprzedaje że nie trzeba im testówek :huh:

 

 

Noż kuźwa ! Co za kraj ?!? Sto lat za Murzynami jesteśmy w niektórych rzeczach :banghead:

 

Pewni sprzedawacze dalej są 20 lat do tyłu i myślą że piękne ubranko wystarczy do prowadzenia geszeftu z motocyklami .

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w Bielskim salonie YAMAHY kiedy będą mieli testówkę żeby coś powozić się i zobaczyć jak buja . Koleś w pięknym mundurku z jeszcze piękniejszym amerykańskim uśmieszkiem z rozbrajającą szczerością mi powiedział , że testówek nie będzie bo motocykl się tak dobrze sprzedaje że nie trzeba im testówek :huh:

 

 

Noż kuźwa ! Co za kraj ?!? Sto lat za Murzynami jesteśmy w niektórych rzeczach :banghead:

 

Pewni sprzedawacze dalej są 20 lat do tyłu i myślą że piękne ubranko wystarczy do prowadzenia geszeftu z motocyklami .

Spokojnie w innych salonach też tak jest... W Poznaniu możesz jedynie usiąść, w Łodzi taka sama sytuacja :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty , ale ja się "nie przejeżdżam" kawałka . Najpierw oblatuję sprzęta przy różnych okazjach a dopiero potem mi wchodzi że można by to kupić bo tym się fajnie wozi . Nie zawsze tak jest ale często . Czasami najpierw mi się coś podoba a potem szukam okazji żeby się powozić . Tak było np z obecnym motorkiem . Zjechałem kilka sztuk zanim się upewniłem że mi to podejdzie .

 

No ale ja też mocno wiem czego szukam w motocyklach i dużo ludzi kupujących używki również . Takim osobom mała rundka wystarczy żeby rozkminić czy sprzęt podejdzie czy nie .

 

Piszę to dlatego żeby ostrzec i zachęcić potencjalnych kupujących żeby wymagali jazdy próbnej przed zakupem , bo kiedyś też zrobiłem ten błąd . Kupiłem nowego Tanderkata z salonu też bez jazdy . Byłem śpik wtedy jeszcze . Po dwóch dniach , zachwyt nad lakierem bez rys zniknął jak kamfora i zacząłem żałować że nie kupiłem używanej R szóstki . Bujałem się z tym potem kilka lat , bo na kredyt kupiłem i cza było spłacić żeby opylić .

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...