Skocz do zawartości

Pomóżcie proszę wybrać coś taniego ekonomicznego


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu wszyscy pominęli francuzy? Pug 106, cytryna saxo, renault Clio 2 przed liftem z piecem 1.2 (jeśli było ich kilka to nie wiem który ale jest jeden czy 2 dobre).

Nie żre ich ruda jak szalona, auta miejskie i sprytne, z lpg raczej nie ma w nich problemu. W 106 i saxo najciekawszy piec według mnie to 1.1 60 koni.

Śmigałem tymi popylaczami i mnie się podobało. :)

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dełu bez rudego ... :rolleyes: a nuż się uda . O resztę nie ma się co martwić bo nie ma się co zepsuć :D A piece nie do zamordowania .

Co do cześci - za oryginalny nowy wytryskiwacz do matrixa zapłaciłem 80zł :laugh:



A co do tanich , małych zapierdaladeł to chyba Clio II z piecem 1,4 - kolezanka ma i sie przejechałem . Jak na takie małe łajno to ma pierdolnięcie :laugh: .Ze świateł strzelało jak z procy. Matiz przy tym to był wózek widłowy .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz robić 100km dziennie to ja bym się w tico/matrixa nie pchał

jeśli auto będzie w lpg to czy będzie żarło 7 czy 9l to różnicy w portfelu nie odczujesz a po co się gnieść w małym pudle

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Panowie stówka dziennie to trochę jest dlatego obawiałbym się tych puszeczek typu matiz,tico zwłaszcza zimą. za młodu jeździłem nieśmiertelnymi golfami 2 i chętnie bym nabył jakąś igiełkę plus kilka modyfikacji. jednak rozsądek podpowiada rozejrzeć się za czymś młodszym, teraz wygrywają siena, brava i punto. mam na oku sienę 1.4 lpg od faceta starszego pierwszego właściciela co rok konserwowaną bez rdzy z przebiegiem 140 tys, gość jedzie filtr powietrza wymienić do aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawiać się tylko brać ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za młodu jeździłem nieśmiertelnymi golfami 2 i chętnie bym nabył jakąś igiełkę plus kilka modyfikacji. jednak rozsądek podpowiada rozejrzeć się za czymś młodszym,

 

eeetam , samochody są jak wino :D dobry rzymp z lat 80/90 jest niezniszczalny , golfy 2 wyginęły nie dlatego że się psuły tylko fryce zaczęly pozbywać się trójek i żurki , qurimy łykają bo młodsze i niby lepsze i na 2 nie ma popytu i ludzie złomują dobre auta, od czasu do czasu jestem na szrocie u kolesia to ludzie oddają często całkiem dobre jeżdżące samochody( kiedyś to leciałem totalne gnioty co już nie paliły albo jak wsiadłeś do środka to nogi musiałeś na pedałach trzymać żeby o ziemię nie szurały ) , u mnie kumpel za cenę złomu ostatnio dżettę kupił ( tą stara jak golf 2 przód wygląda ) jest gaz, nowe pokrowce , choinka zapachowa , piec suchy ( nawet na benzynie pali i jeździ full wypas ) coś tam rudego jest ale bez przesady narazie nie potrzeba spawacza na sygnale , jeszcze pojeździ a koleś chciał na żyletki oddać bo sobie pandę na kreskę kupili :(

 

golfa 2 igiełki pewnie nie kupisz bo to był no 2 w rankingu ubogiego dresa co nie miał na bejce ( no 1 calibra ) i 90% jest zglebiona aż szura tłumnikiem o glebę do tego naklejki pioneer i agro neony , ale myślę że niewielkim kosztem zrobisz z tego jeszcze samochód który ci się odwdzięczy...

 

najgorszym wrogiem starych złomów jest rudy , olej silnik czy zawieszenie , patrz jak buda , jak buda jest do uratowania to reszta tymbardziej.......

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 3 golfy dwójki , zazwyczaj udawało mi się kupić fabryczne,zadbane. jest ich mało jak piszesz ale są jeszcze perełki do kupienia. niestety serce się kraje jak widzę przerobione,pocięte takie youngtimery, dwójka to dla mnie wzór pod względem trwałości i funkcjonalności. zobaczymy co to wyjdzie. na pewno się pochwalę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Panowie stówka dziennie to trochę jest dlatego obawiałbym się tych puszeczek typu matiz,tico zwłaszcza zimą. za młodu jeździłem nieśmiertelnymi golfami 2 i chętnie bym nabył jakąś igiełkę plus kilka modyfikacji. jednak rozsądek podpowiada rozejrzeć się za czymś młodszym, teraz wygrywają siena, brava i punto. mam na oku sienę 1.4 lpg od faceta starszego pierwszego właściciela co rok konserwowaną bez rdzy z przebiegiem 140 tys, gość jedzie filtr powietrza wymienić do aso...

pół ameryki południowej tym jeździ, oni nie mogą się mylić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...