Skocz do zawartości

Doświadczeni motocykliści, a prędkość


shd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przemyślałem , pomyślałem , wypiłem trzy kawy i dalej nie wiem co uważasz za głupoty

Całkiem niedawno włączałem się do ruchu z podporządkowanej w obszarze zabudowanym. Widzę jedzie jeden samochód ale jest na tyle daleko, że spokojnie ruszam i śmiało przyspieszam bo miejsca jest sporo. Po chwili słyszę klakson i wymachiwanie łapą, że mu drogę zablokowałem i zmusiłem do hamowania. Nie byłoby problemu jakby miał te 70 na blacie ale jechał znacznie szybciej, przypominam na ograniczeniu 50. I teraz Twoim rozumowaniem ten gość może i 150 radośnie lecieć przez miasto a ja mam się uczyć jeździć.

No nie stary, ja się na taką filozofię prawa ruchu nie piszę :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno włączałem się do ruchu z podporządkowanej w obszarze zabudowanym. Widzę jedzie jeden samochód ale jest na tyle daleko, że spokojnie ruszam i śmiało przyspieszam bo miejsca jest sporo. Po chwili słyszę klakson i wymachiwanie łapą, że mu drogę zablokowałem i zmusiłem do hamowania. Nie byłoby problemu jakby miał te 70 na blacie ale jechał znacznie szybciej, przypominam na ograniczeniu 50. I teraz Twoim rozumowaniem ten gość może i 150 radośnie lecieć przez miasto a ja mam się uczyć jeździć.

No nie stary, ja się na taką filozofię prawa ruchu nie piszę :)

Z tego wynika, że nie potrafisz ocenić prędkości poruszającego się pojazdu i stwarzasz zagrożenie...

:cool:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że nie potrafisz ocenić prędkości poruszającego się pojazdu i stwarzasz zagrożenie…

:cool:

 

Lysy,

 

wiesz wogole dlaczego ktos / Ludzie wymyslili przepisy drogowe ? Miedzy innymi dletego abys mogl sie nastawic na pewne fakty / pewne zachowania i aby bylo ci latwiej.

 

 

Pomine juz pytanie dlaczego w obszarze zabudowanym obowiazuje predkosc 50 a nie 60 km/h czy wiecej, bo i tak nie bedziesz wiedzial.

 

Jezeli wiec ktos zrobil sobie z ulicy tor, no coz, jego üproblem.

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę po popcorn... :laugh:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszek ale to nie problem przekroczyć prędkość o 10 kmh. Mówimy o rażącym łamaniu prędkości w terenie zabudowanym, co jest skrajnym debilizmem.

 

Tommo ...... musisz do okulisty iść, nie robie sobie jaj, mówie poważnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A ja chciałbym zobaczyć twoją minę jak stoisz bezradnie na podporządkowanej tylko dlatego, że jadący główną łamią nagminnie prędkość, przez co nie możesz włączyć się do ruchu i kwitniesz na skrzyżowaniu :biggrin:

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...