Skocz do zawartości

Mój pierwszy start :)


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

120 osób na jednym SD, ale ciągle ci sami. A mam na myśli, ze liczymy zawodników na sztuki. Ilu może być w Polsce ścigaczy odwiedzających tor? No i ciekaw jestem ile tewało rejestrowanie uczestników. 3 dni? Z Poznaniu w 48h by się nie wyrobili ;)

 

Sherman brałeś udział w tej masakrze?

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich imprez trzeba być obcykanym w trudnym terenie którego w mx nie ma.

Tak i nie. Ludzie, którzy nieźle sobie radzą w enduro potrafią przejechać większość torów MX, ale to potrafi każdy, kto ogarnia motocykl. Problem zaczyna się wtedy, kiedy bierzesz stoper.

 

Przykładowo dziś w Sochaczewie trenował z nami gość, który dobrze lata w enduro i brał udział w tym Red Bull Megawat. Na torze MX kompletna porażka, bo tu trzeba 20 minut iść absolutnie pełnym piecem i kontrolować motocykl, który przez 1/3 czasu znajduje się w powietrzu :)

 

Sherman brałeś udział w tej masakrze?

Coś Ty, ja omijam wszystko, co nie jest typowym MX z daleka. Bardzo szybko można nabrać złych nawyków, zacząć jeździć "na siedząco" itd., w efekcie tempo spada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli enduro to turyści.*

 

*słowem "turysta" nawiązuję do sceny z "taxi", gdzie gł. bohater wyprzedziwszy na odcinku specjalnym załogę w rajdówce powiedział "to turyści. Wyszykowali sobie wózek na podryw"

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie mówię, że chłopy latające w enduro czy cross country to mięczaki, zdecydowanie nie. Chodzi o zupełnie inny styl jazdy i inny typ wysiłku, jaki się wykonuje na maszynie. W MX musisz się spiąć na 20 minut i jechać przez ten czas tak, żeby na mecie ledwo oddychać. W enduro jedziesz dużo dłużej, siłą rzeczy musisz inaczej rozkładać siły i jechać na mniejszym "limicie", bo nie znasz trasy. Poza tym nie skaczesz jakoś dużo, bo nie wiesz co jest za hopą. A w MX nakurwiasz naprzemiennie zakręty i hopy, które ktoś tak projektuje, że często trzeba iść dobrym piecem, żeby dolecieć we właściwe miejsce. No i niektóre "troszeczkę" katapultują w górę, więc można przypękać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli enduro to turyści.*

 

*słowem "turysta" nawiązuję do sceny z "taxi", gdzie gł. bohater wyprzedziwszy na odcinku specjalnym załogę w rajdówce powiedział "to turyści. Wyszykowali sobie wózek na podryw"

 

 

Oglądnij jedną minutę, od 1:00. Tacy tam, turyści...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam kondycję kolesia bo 1:39 takiej jazdy to naprawdę bardzo dużo. Chociaż z drugiej strony ci z końca stawki w takich imprezach zawsze mają kilka razy ciężej bo wywalą się piętnaście razy przez co sumarycznie siły muszą mieć jeszcze więcej:)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do tego to 200km/h na kolanie to nie jest niebezpieczne :)

 

Mnie najbardziej się podobało to co zrobił w 1:30. Do tego każdy kto jeździł i był nagrywany wie, że to co widać na materiale wideo to jedno, a to co człowiek czuje podczas jazdy i jak to wygląda na żywo to totalnie inna bajka.

 

Mam nadzieję że Sherman nie jest zły że mały oftop zrobiliśmy, ale to tylko w trosce o to żeby podczas zimy jego temat nie odszedł w mroki 146 strony forum :P

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...