Skocz do zawartości

Ile mocy moze dac przelot, dekat, kn?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc;

 

Zainteresowanym polecam lekture: http://motokofeina.pl/ile-mocy-daje-przelotowy-wydech-filtr-powietrza/

 

 

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, to nie ma większego znaczenia czy gaźniki. Czasem nawet jest jeszcze gorzej z gaziorami podciśnieniowymi /airboxy/. "Zabawy" z rozrządem zazwyczaj tak się kończą. Można by nawet podkleić ten temat, żeby nie ciągnąć polewki jak w dziale piwnym i nie zaśmiecać w przyszłości forum.

Każda taka robótka to hamownia przed i hamownia po jak w artykule.

 

pzdr.

 

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego pisalem o tym dawno, fabryke ciezko poprawic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2002 r, ale dobrze ze artykul opiera sie na konkretnych danych wzietych z konkretnych motocykli i polazuje wykresy z hamowni.

Moze to latwiej dotrze. Jedno powinno byc dodane ze testy przed i po przerobkach powinny byc robione na tej samej hamowni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób w Polsce zakładających przeloty sprawdza wyniki na hamowni. Strzelam że jakiś promil. A myślę że nawet laik zauważyłby brak 20 koni. Weźmy chociażby ludzi którzy przerobili oryginalne wydechy na przeloty u Edzia. Sporo ich na forum to może się wypowiedzą jakie zmiany zaszły w przebiegu momentu/mocy. U mnie na przykład poprawił się środkowy zakres obrotów i trochę lepiej się odpycha w porównaniu do oryginalnego tłumika, ale to pewnie tylko złudzenie wywołane euforią że jest taki bas ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to tylko jeden przykład, 15 letniego BMW :icon_rolleyes:

Ja miałem przypadek wręcz odwrotny w K3 1000.

Efekt po samej wymianie całego układu był bardzo pozytywny, a strojenie dodało tylko 2,5KM i stroił właśnie T. Kędzior.

Niebawem się wypowiem na ten temat szerzej, ponieważ będę robił dokładnie takie doświadczenie.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to tylko jeden przykład, 15 letniego BMW :icon_rolleyes:

Ja miałem przypadek wręcz odwrotny w K3 1000.

Efekt po samej wymianie całego układu był bardzo pozytywny, a strojenie dodało tylko 2,5KM i stroił właśnie T. Kędzior.

Niebawem się wypowiem na ten temat szerzej, ponieważ będę robił dokładnie takie doświadczenie.

Też zdziwiony jestem ponieważ wtryskowe GSX-R`y wychodzą z fabryki na bogatych mapach - takie moje doświadczenie. Chociaż inercyjka pokaże to co operator jej chce aby pokazała i może takie czary-mary tu odchodzą, ponieważ przy takim AFR na górze obrotów to zaworki raczej by tego nie wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...