Skocz do zawartości

WSBK 2014/2015


Bimbak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym wyścigu Baz przepuścił Toma a Malandri Guintoliego. W drugim Maladri nie powtórzył tego co z pierwszego pomimo wyraźnego polecenia zespołu i zamiast 7 punktów jest 12 przewagi Toma.

Jednak na Losail Aprilla była zawsze mocna i Tom będzie miał bardzo ciężko. Ja kibicuję jednak staremu Francuzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rewelka Guintoli mistrzem. Miał bardzo mocną końcówkę, a na Losail odpalił z mistrzowską precyzją ale tak jak pisałem ostatnio Aprilka jest bardzo mocna na tym obiekcie i Tom miał trudną sytuację. Nie rozumiem tylko dla czego Tom miał takie wielkie pretensje do Baza. Nie doliczyłem się tylko ile ten Guintoli ma dzieci, 4, 5 ? :)

Sezon WSBK zakończony za tydzień Motogp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

aż dziwne że taka cisza w tym temacie po takim ekscytujących wyścigach. :) naprawdę świetnie się oglądało tę rundę. Szkoda mi trochę Troya chyba miał jakieś ogromne problemy z oponami w treningach też za bardzo nie pojeździł. Cała pierwsza piątka z pierwszego wyścigu na duży +, poniżej oczekiwań Sykes i Guintoli ale to początek sezonu więc za chwilę się pewnie rozkręcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogromne problemy Irka, szału nie było dwa duble ale sama różnica na prostej, chyba coś ponad 30km/h mówi sama za siebie, chłopak chyba serią jechał, a nie motocyklem przygotowanym do WSBK.

Zastanawia mnie słaba, na tle Rey postawa Toma, niby ten sam sprzęt ale różnicę widać. Guintoli również nie zachwyca. Oglądając wyścigi na Philip wyścigi w Tailandii nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nudy az nie chcialo mi sie ogladac ,niestety bywaja rozne rundy.

Z Irkiem fakt ,slyszalem jak komentator mowil ze Irek mial top speed 270 a czolowka 308 km/h to o czym tutaj mowa ,z gowna bata nie ukrecisz , ciekawe czy chociaz dostal rabat za wykupienie startu w zespole w ktorym sprzecior byl nie przygotowany.Ja rozumiem ze nie jest to maszyna z czolowki ale jak czlowiek jezdzie taki kawal ,placi gruba kase za mozliwosc startu i dostaje sprzet nie taki na jaki sie umawial to ja bym sie wk**wil !

Mysle ze Irek jakby mial dobry sprzet to naprawde moglby powalczyc o duzo lepsze pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe, nudzę się i porównałem czasy Baylisa z 2007 roku na Ducati 999 miał 1,31, 916 w wyścigu ( v-max. 317 !!! ), co w tym roku przyniosłoby miejsce do 5 włącznie heheheheh...a w tym roku pół sekundy słabiej i tylko 314 km/h...

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...