Skocz do zawartości

WSBK 2014/2015


Bimbak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jechał 13, spadł na 15 i ten zjazd do pit lane, nie pokazywali nic ale zapewne na zmianę gum. Niby trzeba ryzykować i to pewnie była nadzieja na powtórzenie jednej z rund motogp, ale trochę nie poszło. 13 pozycja to byłby nie lada sukces.

 

W drugim wyścigu było też nieźle, ale po chwili, momentalnie spadł na 20 pozycje, zapewne gdzieś przestrzelił, a później już wiadomo. Obstawiam że jakby pierwszy wyścig poszedł bo myśli to w drugim było by więcej luzu

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do transmisji to zgadzam się. Porównując do motogp to słabo, non stop czołówka, zero powtórek wyprzedzen i ciekawszych zdarzeń.

 

No to jeżeli usterka u Szkopka to siła wyższa.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim upadł na jakimś rozlanym oleju. Ogólnie widać w nim (pomimo 40 lat i małego doświadczenia na arenie międzynarodowej) że ma potencjał i co jak co ma największy talent z pośród naszych rodaków. Miło było oglądać naszą flagę na grafice wyników. :)

W tym sezonie zawiódł mnie A. Pasek sadziłem że w tej R6 będzie walczył o pudło, tak było na początku ale coś się zacięło, wiem drobna kontuzja też tam była ale jednak sądziłem że będzie dużo lepiej.

Na duży + Przemek Krajewski widać u niego progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie komentował na ostatniej rundzie Szkopek, podobało mi się, czuć od niego tą ogromną wiedzę, a to bardzo ważne przy komentowaniu wyścigu.

Jest szansa, że za rok będzie startował na Yamasze w teamie Abrahama, negocjacje trwają.

Rea w tym roku zniszczył konkurencję i kolegę z zespołu, Sykes widać nie za bardzo lubi team partnera ;) Jestem bardzo ciekawy co pokaże Yamaha w następnym sezonie, czy Gintoli się odnajdzie na nowym sprzęcie, może być z nim różnie patrząc jaki miał sezon na Hondzie :) Lows będzie szybki ale czy równy trudno też powiedzieć :) bo ten sezon był w kratkę dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

http://m.crash.net/wsbk/news/226311/1/hayden-curious-to-discover-place-in-wsbk-order.html

 

Hayden po testach. Jak na moje bez sponsora nie dadza rady być konkurencyjni w tym roku. Czas pokaże.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...