Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ważnym czynnikiem jest to że ostatnio na tym torze nie testowali zawodnicy fabryczni. Myślę że jutro się wszystko lekko wyrówna. ;)

A. Espargaro jedzie na prawie takiej samej, jak nie na identycznej Yamahe co Cal w tamtym roku i startuje w klasie Open z większą ilością paliwa, silników, extra miękką oponą, dla mnie to jest nie pojęte. :blink:

Wydy.... wszystkich jak chcieli, a zwłaszcza kolegów z Hondy Open, którzy kolejny raz źle zinterpretowali przepisy :)

Przynajmniej będzie to bardzo ciekawy sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja tak patrzę...

"Texas Tornado" w akcji ??? Przeca na standardy Motogp to już "dziadek" :icon_mrgreen: .... hehehe i daje radę :buttrock: :clap: ...

Ciekawie też będzie w Moto3, gdzie podobno Honda ulepszyła swe motorki, jednak po dzisiejszych czasówkach, jeszcze jej brakuje, ale przyznam szczerze, że wydech ciekawie się prezentuje :lalag:

 

Pozdr. J-999

 

P.S. Ja Moto 2 nie komentuje, no bo co... kto wygrał? aaa Honda, a drugie Honda, a ostatnie też Honda :banghead: , tutaj wyglądałbym ogromną zmianę i pole do popisu Dorny



Hehe, dzisiejsze sesje też ciekawe..

Dovi- 348,3 km/h :icon_mrgreen:

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że pierwsza 9-tka miała czasówki 1, 54......, a różnica między 1 a 9 tym to 0,....., 4 sek...

No kurde ciekawe dlaczego 41 dwa razy zgruzował sprzęta....

W każdym bądź razie będzie ciekawie...

Ja jutro będę śmigać w terenie, trzeba jeżdzić ile się da... nie wiem, czy zdążę na wyścig...

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qufa 27 minut przegapilem, ale Rossi prowadzi ! Lorenco mial wypad w botanike.

 

Chyba najlepsza koncowka jaka widzialem, Marc i Vale kilkakrotnie sie wyprzedzali, fenomenalne !

 

Rossi drugi

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...