Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Badania które muszą przywieźć uczestnicy to:

  1. Morfologia
  2. OB
  3. Badanie ogólne moczu
  4. Poziom glukozy we krwi
  5. EKG

 

Odpowiedź od SD co trzeba na pierwszy speedday żeby zrobić licencję (chyba że masz papierek od lekarza sportowego), no i zdać egzamin teoretyczny. Licencję się wyrabia później, ale jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od SD co trzeba na pierwszy speedday żeby zrobić licencję (chyba że masz papierek od lekarza sportowego)

 

Polecam tą drugą opcję. Na terenie wawy mam kontakt do bardzo dobrego lekarza-jasnowidza, którego badanie sprowadza się do zapytania "jak się pan czuje" i pobrania opłaty 80 zł.

 

Ale i tak nic nie przebije dziadka, u którego robiliśmy badania w zeszłym roku. Facet nic nie kumał, pierdolił trzy po trzy, a puls zbadał chwytając mnie za przegub ręki na jakieś 1,5 sekundy. Dodatkowo cały czas myślał, że ja się ścigam motorówkami i radził, żebym uważał bo na wodzie różne sytuacje są :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przemek96 za info. Sherman dziad może leciał na jakiejś dziwnej substancji? :P W takim sporcie badania wydają mi się całkowitą podstawą. Po wizycie u dziada z wawy może się okazać, że komuś np. piknie pikawa przed dużą patelnią i wjedzie nam pełną piz*dą w plecy... Wiem, czarna wizja, ale realna ;) Ja robię full pakiet morfologii pikawy i siku :) Safety priority!

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na terenie wawy mam kontakt do bardzo dobrego lekarza-jasnowidza, którego badanie sprowadza się do zapytania "jak się pan czuje" i pobrania opłaty 80 zł.

 

 

nooo, bardzo dobry pomysł ;) daj namiar ;)

 

nie trzeba szczać do kubeczka, co niektórym możne zioła nie wykaże,

a później wypadek i się okazuje, że albo pikawa słaba, albo nie da się zatamować krwotoku bo krew nie krzepliwa...

 

papier od takiego lekarza powinien z automatu wykluczać zawodnika na dany sezon, w końcu po coś to jest

 

oh, wait :) trzeba przywieźć te wszystkie badania i tak ;)

YZF750R - stary ale jary

KLX250E - tak samo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek miał kolegę w tamtych czasach co się trochę ścigał i załatwił sobie owiewki, cały ty,ł dodatkowo zamontował dwie rury do Mz Trophy :) fajnie to wygląda i na tamte czasy robiło to wrażenie z resztą teraz również :) kiedyś wrzucę foty to zobaczycie. Mz stoi przykryta plandeką i czeka na uzdrowienie muszę go zmobilizować i uruchomić po latach taki zabytek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolegów o interpretację zapisów, skupić się proszę na tekstach przekreślonych.

Jeszcze jedno w regulaminie finansowym nie mówi się nic o wysokości nagród dla poszczególnych "dorosłych" klas. Zapewne nie będą wyższe niż 1/5 wpisowego. Żygnę.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim SD 14.10.2013 jak wjeżdżałem na tor to ledwo było go widać a temperatura wskazywała 2 stopnie(theo i piórko mogą potwierdzić) o 9 zaczęło słoneczko wychodzić a temp. wzrosła do 15. Optymalnie nie było ale można było upalać. Więc powodzenia chłopaki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...