Skocz do zawartości

WMMP 2014


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz nie mogę się z Tobą zgodzić, że pisane tylko pod Łowcę, ponieważ ja się również załapałem, a i widzę że Theo również. :)

Moim zdaniem jednak powinny być do 2002 roku, nie wiem ale wydaje mi się, że od 2003 większość modeli (na pewno Y i S ) było robionych na wtryskach, a to już tak jak pisał Madafaka inna technologia niż nasze gaźnikowe.

Dla tego kiedyś pisałem że ja się na razie wstrzymuję i zobaczę jak ten puchar się będzie rozwijał i to była dobra decyzja. Teraz jak mi się spodoba np. na jednej z rund to będę jeździł, jak nie to w nosie to mam nic nie tracę. Chłopaki są trochę w innej sytuacji i rozumiem ich i trochę mi jest ich szkoda ale tak to już bywa, życie jest przeważnie brutalne i nieobliczalne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat modyfikacji regulaminu rozpoczął się nie od pomysłu Łowcy, aby wykuć regulamin pod siebie, ale od listów naszych czytelników. A listy czytelników wzięły się nie stąd że chcieli zrobić dobrze Łowcy, tylko dlatego że w MYC na polu startowym stawał w sezonie 1,20 motocykla. I że regulamin w formie z roku 2013 zawierał kilka oczywistych absurdów (przede wszystkim takich, że bardzo stary motocykl będzie bardzo tani w jeździe po torze). Ja nawet nie bardzo miałem czas się tym zająć, ale po mailach i wiadomościach usiadłem do tego. Koniec kropka, mam to na mailu. O ile pamiętam Łowca zapodał temat i na forum zawodników FB i można było dyskutować pod artykułami w tym temacie. Co więcej - to nie Łowca podejmuje decyzje w tej sprawie, tylko ludzie z PZM. Ja postulowałem o wiele więcej zmian, np. regulaminowe ogumienie, aby ta zabawa nie była rywalizacją zasobności budżetów, tylko aby były w miarę podobne szansa, ale nie przeszło. Jak widać, nie wszystko jest tak, jak by sobie tego życzył Łowca.

 

Okazuje sie także, że ludzi o poglądach takich jak Łowca jest dużo wiecej. To nie jest tak jak próbują tutaj niektórzy imputować, że teraz regulamin jest fajny dla Łowcy i po**bany dla całej reszty. Nowy regulamin sprawia że 10x więcej ludzi bedzie w stanie wziąć w nim udział. Od zawsze słyszę marudzenie, że w naszych wyścigach nie ma się z kim ścigać. Teraz gdy jest szansa, że będzie się z kim ścigać okuzuje się, że jest dużo nerwów w ubikacji, bo komuś mocno to nie pasuje.

 

Co więcej ten puchar miał być formą zabawy. A tutaj cały czas słyszę o prestiżu, czasach, spinie, parciu na pucharki itd. Dziewczyny, przestańcie snuć teorie spiskowe i dajcie sobie więcej luzu. Szczególnie że przygotowany SRACZ z 97 roku nie bedzie wolniejszy od Gixxera 1000 K3.

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym Wy się podniecacie?

Patrząc na profile większości z Was, duuużo za późno na poważne ściganie, więc po co ta spina? Raczej występy w Moto2 ani MotoGP nikomu tu nie grożą, więc zluzujcie poślady i bawcie się dobrze :biggrin:.

Masz PS czy XBOX-a, po co Ci spina na motórze i czipsów przy dupie nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...