Skocz do zawartości

Mam nagranie pirata, czy go podkablować czy czekać aż zabije ?


Gość Zbycho
 Udostępnij

Czy zgłosić zdarzenie na policję ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgłosić zdarzenie na policję ?

    • Zgłosić zdarzenie na policję ?
      34
    • Nie zgłaszać zdarzenia na policję ?
      9


Rekomendowane odpowiedzi

moją babę tez by zgred potrącił na pasach jak szła z dzieciakiem w wózku (mnie nie było bo bym go okorował ) ale żonka twarda baba i skopała mu brykę wyzywając od róznych ... typ nawet japy nie otworzył

 

nie jestem za zaganianiem na psiarnie a;e pijaków i psychicznie chorych za kółkiem proponuję podpierniczać :D

Edytowane przez krystian zxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem na tak .Ostatnio jakiś wariat firmowym busem o mało mnie nie staranował .Nie nagrywałem (szkoda) . Nie ważne , że może ma 15 dzieci żona czeka z objadę itd . Jeśli jest zagrożeniem na drodze może taka denuncjacja da do myślenia na przyszły raz jeśli by chciał wymusić .

 

uważaj jak będziesz jechał ciężarówką, żeby ktoś ciebie nie nagrał bo nie uwierze że jeździsz 100% przepisowo :D już kto jak kto ale o przepisowo jeżdżacych kierowcach ciężarówek to jeszcze nie słyszałem tacy chyba są jak yeti -ktoś coś słyszał ale nikt nie widział :D

 

ja jestem tak-jeśli był wypadek babka została potrącona, stała jej się krzywda a facet się nie zatrzymał to zakonfidencić na psiarnię bez skrupułów, jeśli potrącił babkę ale się zatrzymał i pomógł to nie robić już niepotrzebnie sensacji nie wrzucać na jutuby i nie dorabiać otoczki psychola.....

 

jeśli natomiast nic się nie stało to dajmy se spokój-bądźmy dla ludzi tacy jak chcemy żeby dla nas byli.......

 

ja ostatnio skręciłem w prawo na czerwonym świetle(nie było strzałki) slalom gigant między pieszymi (mieli zielone) i łycha-wiozłem dziadka kumpla na doraźną bo miał taki atak astmy że babka już się ze łzami w oczach modliła a karetka chyba z gdańska jechała bo nie było jej od 25 min...

 

na szczęście Zbycha z kamerą nie było, albo rozkminia gdzieś na forum czy psychola z tico podjebać(na czerwonym świetle między ludźmi-toż jakiś seryjny morderca, żadnej litości !!!!!! ) :D

 

no tak ja wiem jest karetka ale karetka dotarła po prawie 40min, gdzie ja obróciłem w 5 min a przy życiu ludzkim liczą się minuty nie ma czasu -ja tam się nie znam ale ten facet serio wyglądał jakby już św piotr za nim bramę zamykał....

 

Zbycho się ujawni to mandat przyjmę trudno ale wolałbym nie, i tak bida a pewno za takim manewr jest z 500 lekko.....

 

 

Poza tym ... jak ci zajumają motocykl czy samochód zapewne też nie zgłosisz na policję ?? W końcu ma się te zasady :ph34r: :icon_mrgreen:

 

szczerze ?? chyba nie zgłoszę...........i tak nie znajdą, i jak pomyśle jak zostałem potraktowany jak ostatnio tam byłem zgłosić oszustwo z allegro-po co pan kupował przez allegro nie możnabyło normalnie w sklepie !!!! i co pan myśli że to jego prawdziwe dane ?? normalnie aż mnie nosiło :D no ale wtedy sytuacja była inna potrzebowałem kwita że wszęli śledztwo allegro oddało kasę, a policja ofkorz sprawę umorzyła :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

1. ja ostatnio skręciłem w prawo na czerwonym świetle(nie było strzałki) slalom gigant między pieszymi (mieli zielone) i łycha-wiozłem dziadka kumpla na doraźną bo miał taki atak astmy że babka już się ze łzami w oczach modliła a karetka chyba z gdańska jechała bo nie było jej od 25 min...

 

na szczęście Zbycha z kamerą nie było, albo rozkminia gdzieś na forum czy psychola z tico podjebać(na czerwonym świetle między ludźmi-toż jakiś seryjny morderca, żadnej litości !!!!!! ) :D

 

no tak ja wiem jest karetka ale karetka dotarła po prawie 40min, gdzie ja obróciłem w 5 min a przy życiu ludzkim liczą się minuty nie ma czasu -ja tam się nie znam ale ten facet serio wyglądał jakby już św piotr za nim bramę zamykał....

 

Zbycho się ujawni to mandat przyjmę trudno ale wolałbym nie, i tak bida a pewno za takim manewr jest z 500 lekko.....

 

 

2. szczerze ?? chyba nie zgłoszę...........

AD 1. Jest spora różnica miedzy opisaną przez Ciebie sytuacją a sytuacją Zbycha i nie mam na myśli powodów.

AD 2. Wielkie gówno prawa. ;)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym nikt przypadkowo nie kradnie i nie gwałci a tutaj mamy sytuację gapiostwa bo chyba nie wierzysz, że osobnik chciał przejechać człowieka na pasach.

Moją koleżankę ze studiów parę lat temu jedna pi***a z powodu gapiostwa (na czerwonym) przeniosła na tamten świat w dosyć brutalny sposób - jakby jakiś Zbycho przyłapał tę piz****ę wcześniej i została ukarana - to może by miała nauczkę i następnym razem się nie "zagapywała" za kółkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny zwracam uwage na slownictwo jakim operujecie,

 

zakonfidentowac,

 

podpieprzyc,

 

zakablowac

 

Podpierdolic

 

podjebac

 

zakapowac,

 

doniesc.

 

Ludzie, jezeli ktos odwala numer ktory jest maprawde przegieciem to nazywa sie to

 

ZGLOSZENIEM

 

To w jaki sposub opisujecie swiadczy o was samych przy czym was celowo napisane jest z malej litery.

 

Te wlasnie slowa decyduje o tym, ze macie wypaczona swiadomosc i jestescie jeszcze 200 lat za czarnuchami.

 

@Zbycho, nawet jak nagranie jest kiepskiej jakosci, to spece od techniki sa w stanie je przefiltrowac i te nr. rej. odczytac. Pytanie tylko czy im sie to bedzie chcialo robic ?

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks zgłoś sam siebie bo na swoim filmiku masz udokumentowane wykroczenie.

 

No i ?

 

Nawet jezeli mam zarejestrowane przekroczenia to;

 

1. nie jestem na tyle ......... aby sam siebie zglaszac,

 

2. pomyslales, ze moglem juz za to zostac ukarany ? Np albo na miejscu albo w ustawowym terminie ?

 

3. uleglo przedawnieniu i w takim przypadku nie ponosi sie kary.

 

Pozatym nie wniosles nic nowego do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka sytuacja. Z tego co Zbycho napisał, koleś miał w dupie czy ktoś przechodzi czy nie. Spotkałem się raz z takim pacjentem, co mnie "przepychał" furą jak przechodziłem po pasach. Mojego ojca znowu gościu uderzył zderzakiem, bo mu się śpieszyło i nie zauważył. ( w tym miejscu jest 300 % widoczności) Zero skrupułów dla buractwa. Wokół przejścia dla pieszych ma być zachowana szczególna ostrożność, to się tyczy kierowców, jak i pieszych. Chamstwo z jednej i z drugiej strony powinno być karane strzałem w ryj. Nagrywać baranów i karać, jeżeli sytuacja jest w miarę KLAROWNA. A po co? A po to, żeby "pies pamiętał, że jak się zapala światło, to będzie skubichrupka". Ot, co.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zrobione na 10MB. Mogę mailem wysłać jak ktoś chętny opublikować.

 

Wejdź na wrzuta.pl i tam bez rejestracji sobie to opublikujesz jak już musisz (wrzuć plik, po prawej stronie u góry).

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zgłosił, nic się przecież nie stało. Nawet w ogóle do głowy by mi to nie przyszło, nie mówiąc już nic o zakładaniu tematu...

 

Dzis nic sie nie stalo ale jutro ten sam kierowca moze rozjechac kogos, moze nawet ci bliskiego, wtedy tez powiesz "oprzeciez nic sie nie stalo"?.

Gratuluje "posatwy obywatelskiej" i przyzwolenia na lamanie prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...