Skocz do zawartości

Mam nagranie pirata, czy go podkablować czy czekać aż zabije ?


Gość Zbycho
 Udostępnij

Czy zgłosić zdarzenie na policję ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgłosić zdarzenie na policję ?

    • Zgłosić zdarzenie na policję ?
      34
    • Nie zgłaszać zdarzenia na policję ?
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Tak krótko.

Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych by przepuścić przechodnia. Pieszy wszedł na pasy i z lewej, z lewoskrętu, tuż przed pieszym(ą) przejechał samochód. Miał czas na zatrzymanie, dobrze widział co i dlaczego robię. Piesza nie spodziewała że ktoś, takie coś i mało nie została rozjechana.

Mam nadzieję że się dobrze nagrało na rejestrator, jutro sprawdzę w pracy i spróbuję wrzucić film na forum. Jak nie nagrało, to oczywiste że nic z kablowania :laugh: :icon_mrgreen: .

No wqurzył mnie. Zwłaszcza że sąsiadka moja.

 

 

Ups ... nie w tym dziale ... Drogi modzie, możesz przenieść do Przepisy ...

Pierwszy głos był mój. Za.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłaszać, bez przesady. Jak by każdy tak zgłaszał to strach na ulicę byłoby wyjechać. A na przyszłość nigdy nie przepuszczać pieszych na drogach wielopasmowych bo bardzo często przez przepuszczanie są właśnie wypadki z tragicznym dla pieszych skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szła po pasach na zielonym świetle dla pieszych to ja bym zgłosił. Trzeba promować kulturę w okół takich miejsc. Gdyby taka kobieta biegła niczym atletka przez środek jak okiem sięgnąć z dala od pasów to nie zgłaszać, raz chybi drugi raz walnie i może czegoś się baba nauczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłaszać, bez przesady. Jak by każdy tak zgłaszał to strach na ulicę byłoby wyjechać. A na przyszłość nigdy nie przepuszczać pieszych na drogach wielopasmowych bo bardzo często przez przepuszczanie są właśnie wypadki z tragicznym dla pieszych skutkiem.

 

Mam nagranie jak Katamaran rozjechal motocykliste i uciekl, mam zglaszac, nieeeeeee, po co, przeciez jak by tak wszyscy zglaszali, zo wogole nie dalo by sie jezdzic.

 

Henio, naprawde gratuluje obywatelskiej postawy i czekam na wiadomosc, ze przeniosles sie do jakiegos IV swiata, bo w III - cim Maja wiecej kultury.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak !!! podpie#...my się na wzajem na każdym kroku !!!! Dojdzie do tego że z domu nie wyjdziesz żeby ktoś cię nie podpie#... Żyjemy już w państwie policyjnym a z tego co widzę zapowiada się jeszcze gorzej (oby nie na FM) , komuna wraca w tamtych czasach też pełno było donosicieli !!! Zbycho... może gość się po prostu zagapił i nie zdążył zareagować... oby się Tobie to nie zdarzyło bo też na Ciebie zgłoszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jak coś się zdarzyło a co innego jak się nic nie stało. Nie chcę żyć w kraju gdzie ludzie podkablowują ludzi bo szybko jadą albo zawrócą na zakazie. Wiem, że w skandynawskich krajach tak podobno jest i nie uważam tego za normalne. Pomiędzy prawie się stało a stało się jest ogromna różnica, wątpię aby koleś celowo chciał rozjechać tą pieszą. Przypuszczalnie po prostu nie skojarzył, że Zbychu ją przepuszcza. A co do kultury to jeśli kulturalnym nazywasz kablowanie to mamy chyba inną definicję tego słowa. Jest ankieta to wyraziłem swoje zdanie. Rozumiem, że tutaj sami święci motocykliści. Jakby ludzie w samochodach mieli rejestratory i wysyłali filmy do komendy z udziałem tylko motocyklistów z tego forum to by policji bloczków do wystawiania mandatów zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Zbycho chciał pokazać "kulturę " swojej sąsiadce cyt.( No wqurzył mnie. Zwłaszcza że sąsiadka moja.)

 

, a tak " naprawdę " to szykował na nią zamach ... tylko się mu nie udało i teraz zwala winę na przypadkowego użytkownika którego nazwał piratem .... :biggrin:

Edytowane przez joinery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się filozofia by się zmieniła gdyby to oponenci zgłaszania doznali uszczerbku na zdrowiu z powodu takiej sytuacji lub ktoś bliski.

Jestem za zgłoszeniem akurat takiej sytuacji. Zbycho wyraźnie napisał, ze pacjent wykazał się skrajną ignorancja i nieodpowiedzialnością. Zapomniał do czego służy środkowy pedał w aucie zapewne z lenistwa albo się "śpieszył".

Nie mówię o wysyłaniu filmów, gdy ktoś mnie wyprzedzi jadąc 120 na 90 ale taka sytuacja zasługuje na piętnowanie.

Tak samo jak zgłoszę każdego pijanego za kierownicą...i nie będę miał wyrzutów sumienia.

Ja Zbycho miałem kilka takich sytuacji jednak nie było jeszcze wtedy rejestratorów, raz facet tak mało nie rozwalił dzieciaka, który szedł przed moją maską...

Moze się okazać, że zrobisz przysługę dla pacjenta...bo może zapamięta sytuacje i uchronisz rodzinę od utraty rodzica, męża itp a nie wspominając o nierozjechanym pieszym.


...Przypuszczalnie po prostu nie skojarzył, że Zbychu ją przepuszcza [...]Rozumiem, że tutaj sami święci motocykliści...

Proszę Cię heniek...to PW powinien jeszcze raz zdawać jak nie kojarzy.

Święci nie ale jak punkt widzenia zmienia sie jak w puszkę zawracającą na zakazie wbija się motocyklista lub na przejściu ucierpi ktoś bliski.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie nagrało, to oczywiste że nic z kablowania :laugh: :icon_mrgreen: .

No wqurzył mnie. Zwłaszcza że sąsiadka moja.

Witam.

 

zgłaszaj..pewno,ze zgłaszaj... jutro napiszecie do Urzędu Skarbowego, Ochrony Środowiska, Proboszcza...wasze dzieci napiszą na was...fajnie się będzie kręcić..

Juz mamy wszechobecną inwigilacje, kamery na każdym kroku,kontrola maili, telefonów... jeszcze sami na siebie zacznijmy kablować...

Pawlik Morozow byłby dumny... i Josef Wisarionowicz także...

i nie piszcie jak _Monter_ " co by było gdyby było"... to juz było :-)

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...