Skocz do zawartości

Mam nagranie pirata, czy go podkablować czy czekać aż zabije ?


Gość Zbycho
 Udostępnij

Czy zgłosić zdarzenie na policję ?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zgłosić zdarzenie na policję ?

    • Zgłosić zdarzenie na policję ?
      34
    • Nie zgłaszać zdarzenia na policję ?
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zbycho.. i to ma być pirat??? ...to jak na mnie mówią??? ale się Panie porobiło...

prawdę mówiąc mógł się zatrzymać , ale pojechał wolno i ostrożnie... ja myślałem,że przerżnął kolo kobiety co najmniej stówą aż jej włosy wytargało i musiała wrócić do domu przebrać się w suchą bieliznę... :D

szkoda bić piany..takich sytuacji to jest dziennie co najmniej tysiąc...

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgroza. Zbychu, co ty w ogóle wyprawiasz? Masz uprawnienia do kierowania ruchem? Babeczka prawidłowo powinna przed wejściem na przejście oglądnąć się czy nie nadjeżdża jakiś pojazd. Ty zatrzymując się dałeś jej sygnał "wal śmiało". I wpadłaby przez Ciebie pod samochód, który swoją drogą źle ocenił sytuację. Donieś na niego i na siebie. Ciebie nikt nie ukarze, ale sumienie powinno Cię pozbawić snu na co najmniej 2 noce.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aż ściszyłem kompa, bo myślałem, że zaraz ryk silnika i pisk hamulców będzie. :rolleyes:

 

Zgadzam się z przedmówcami - według mnie "zawiadomienie" (jak to ks fachowo zdefiniował) w takiej sytuacji podpadałoby pod czepianie się.

 

Rany, jeśli to jest pirat, to do mnie na motocyklu, mimo mojego bardzo ostrożnego charakteru, chyba od razu bez ostrzeżenia strzelać by trzeba. :blink:

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo , ze sytuacja nie była groźna , koleś wymusił ewidentnie .Widząc zatrzymujące się auto przed przejściem dla pieszych powinien się zatrzymać . A jak by tam przechodził Wasz synek w przyszlosci ... :biggrin:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbaczacie z tematu. sąsiadka wydaje się całkiem zgrabna :bigrazz:

Zgadzam się, całkiem niezła. Pirat się nie zatrzymał żeby popatrzeć na niunię jak się porusza, co sugeruje, że piratem jest gej albo po prostu kobieta... :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pojechał wolno i ostrożnie...

 

Powiedzmy, ze nie jechal szybko, pytanie tylko gdzie patrzyl ? Jadac wolno tez mozna jeszcze kogos rozjechac.

 

Babeczka prawidłowo powinna przed wejściem na przejście oglądnąć się czy nie nadjeżdża jakiś pojazd. Ty zatrzymując się dałeś jej sygnał "wal śmiało". I wpadłaby przez Ciebie pod samochód,

Donieś na niego i na siebie.

 

No przeca sie spojrzala- Podejrzewam, ze pojazd Zbycha przeslonil jej wodok na reszte jezdni.

 

Prawnie musial sie zatrzymac bo jeden pojazd juz stal i przepuszczal -slepi w karty nie graja !

 

zbaczacie z tematu. sąsiadka wydaje się całkiem zgrabna :bigrazz:

 

Faaaaaaajna jest :icon_mrgreen:

 

Zbyszku, musisz zmienic Auto, bo przechodnie reszty swiata poza Toba nie widza :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mówili by ci co hejtują idee ,,poinformowania władzy" gdyby tam zamiast sąsiadki szły sobie dzieci. ( albo jakiś ich krewny...córka ? )

 

Tu chodzi o życie i bezwzględnie trzeba podpie**alać takie ,,gapiostwo" . Na drodze nie ma miejsca na takie chwile nieuwagi, niezależnie od tego z czym jest związane.

 

 

 

aczkolwiek.... na owym filmiku akurat nie ma jakiegoś specjalnego zagrożenia :dry:

 

ale gdyby było to na policje xD jak sie ktoś wstydzi bądź boi to wyślijcie filmik mi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 razy to oglądałem i się zastanawiam o co kaman :D

idzie sobie fajna kicia na dobrej szpilce , przeszła po pasach koniec filmiku.....ten koleś co tam tym srebrnym bobem przejechał to niby ten pirat ?? japierdziele toć ja bym odrazu do FBI dzwonił, na moje oko miał z czysta tylko jeszcze nie wiem czy na tylnim czy przednim kole, ogólnie laska odskoczyła, koleś jak w NFSie czy gran turismo poszedł bokiem w lewoskręt, sąsiadka, spocona przerażona suty sztywne , dramatyzm jak w tym kolesiu co łódką pływał po rzece w chłopaki nie płaczą i to też był sensacyjny (śmierć w wenecji )........

 

ale sąsiadka fajna fajnie ubrana, na obcasiku i zgrabna, nawet jak twarz brzydka to i tak spoko, pozdrów ją :D

 

Zbycho daj se siana przecież nikt o zdrowych zmysłach takiego ciałka by diabłom na orgię nie posłał.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 razy to oglądałem i się zastanawiam o co kaman :D

 

Oj Miocha, w/g polskiego prawa wyprzedzanie / omijanie przed i na przejsciu dla pieszych jest zabronione 500 mozna wylapac i 10 p. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...