Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MotoGP w TV - Tor Poznań

 

Gdyby nie było lepszej opcji:

Rozmawiałem z właścicielem Motelu Comet, który twierdzi, że ma u siebie BAR i polsat sport news. Zaprasza na oglądanie GP, ale po meczu Kolejorza.

Można się u niego załapać na wyścig Moto 2 i Moto GP.

Motel Comet, ul. Rynkowa 138 (dwie przecznice od wjazdu na tor).

 

Pozdro

Edytowane przez Prendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoGP możecie obejrzeć na Meczyki.pl tam zawsze są linki do streamów, ale jak chcecie się odwdzięczyć Mickowi za robotę i obejrzeć w HD bez pierdyliona reklam, to na ipla.tv jest też opcja obejrzenia za chyba 9 zeta / wydarzenie, więc to niewiele w porównaniu z Video Pass na MotoGP.com :) Oczywiście GP na ipla jest live.

Edytowane przez BubuPN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, plan jest taki:

- Songoku załatwia rzutnik

- Sikor udostępnia konto na ipli

- ja daję laptopa z 2 możliwościami netu

- reszta próbuje nie wieszać na nas psów za to, że nic nie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie Speed Day już się zakończył.. szkoda, że tym razem ja muszę napisać takiego posta, ale cóż, taki sport! wyje*ałem gruza na oleju rozrzuconym z motocykla Chełkowskiego, u którego korba postanowiła dowiedzieć się jak wygląda świat zewnętrzny. Foty podrzucę później, jak już się ogarniemy ze wszystkim.

 

Szkoda, bo to była dopiero czwarta sesja, właśnie zaczynałem się jakkolwiek dogadywać z motocyklem i przypominać sobie jak się zapie**ala, a taka niespodzianka, wszystko wydarzyło się na hamowaniu do Sławiniaka, kiera do ogranicznika w lewo i natychmiast dupa na glebie.

 

Co ciekawe, pierwsza myśl to 'ożeszkurwacojazrobiłemnibyźle!?!?!??!', goniona od razu 'chyba muszę się trochę obracać, żeby kombiaka nie przetrzeć na wylot, fuck'. A potem człowiek zdaje sobie sprawę, że dopóki szoruje po asfalcie, to nie jest to takie tragiczne. Głową nie uderzyłem, więc może stąd takie wrażenia. Natomiast motocykl.. ehh, tydzień lakierowania owiewek i wszystko w pizdu :D

 

Ale co najważniejsze.. GŁOWA DO GÓRY. Ja się tak łatwo nie poddam. Na Most motur składam, więc juz za tydzień ciąg dalszy upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby jak najmniej takich akcji.

 

btw kupiłem dzisiaj db killera i mi wyszło przy 5,5k 96,9 db, czyli jaki tako. Tylko, że jak go założyłem to myślałem, że będzie mega różnica, a to gówno, poza tym, że całkowicie zniwelowało basy, prawie wgl nie wyciszyło wydechu. Też tak macie? Po prostu dalej jest głośny na średnich i wysokich tonach (jeśli można to tak określić).

Jestem trochę rozczarowany, ale trudno mieszczę się w limicie 98, wiec nie ma co rozpaczać. Żałuje tylko, że nie sprawdziłem ile mam bez db killera, bo mam wrażenie że różnica jest minimalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy SD upłynął pod znakiem dymu i ognia - na popołudniowej sesji mocnego dzwona zaliczył Oskaldowicz, który "zwarł" się z kimś na prostej start-meta. W efekcie mega długi szlif + pożar drugiego motocykla i wyjazd karetki :(

 

Ale ogólnie jest pozytywnie, ciśniemy :)

 

kato0.jpg

 

kato1.jpg

 

kato2.jpg

 

kato3.jpg

 

kato4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor to także łzy i przygody o których chcemy szybko zapomnieć - choć wiele nas uczą. Jednak atmosfera była super, pogoda także dopisała mój "Dziadek" sprawował się rewelacyjnie - nic tylko czekać na kolejne SD choć pewnie spotkamy się na Panonni.

 

Z Januszem rozmawiałem na szczęście nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać tuż po całej sytuacji na prostej startowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...