Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, to faktycznie kiepsko. Czyli potrzebny byłby po prostu logger z dużą częstotliwością, do tego nadajnik. Ten http://competitionsy...oduct.php?id=52 ma akurat 1kHz, ale jaka jest dolna granica, żeby to było sensowne? 30/50 Hz? Jak dla mnie to i tak już sporo, szczególnie, że tylko w celu wyświetlania.

O szczegóły techniczne lepiej chyba zapytać kogoś kto w tym siedzi. Ewentualnie skrobnij maila do competitionsystems z zapytanie o ofertę i jakieś wyjaśnienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Yuby. Napisz ile ostatecznie Cię wyniósł ten komplet o ile nie jest to tajemnicą. Zazdroszczę.

Teraz tak jak Bradl wskakuj w niego i ćwicz na siłce, biegaj itp podobno ta metoda jest skuteczna w budowaniu wytrzymałości i siły ale ostatecznie zobaczymy jak on (Bradl) będzie wyglądał na torze.

Pierwszy raz o takiej metodzie słyszałem(artykuł motormani).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, przecież pisałeś, że nie będziesz pił i jeździł, ale jak dają, to bierzesz. A teraz z Włoch specjalnie zamawiasz? ;)

 

MatMax - to może być dobra metoda, bo taki kombiak swoje waży. To tak, jakby biegać, czy podciągać się z dodatkowym obciążeniem. Trzeba spróbować, ale chwilowo mam spodnie u kuśnierza ;) :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że dziś się zawiodłem, jak wspominałem zamówiłem Dainese Red line, dziś doszedł, cały szczęśliwy zmierzyłem, ciężko się zakłada mimo tego śliniaka. Ale byłem przekonany że zgodnie z instrukcją będzie hydro bag z rurką., a tu zonk. Za taką kasę nie ma w komplecie, musiałem dodatkowo zamówić z Włoch. Mimo że do systemu zapinania potrzeba pomocy, to jestem mega szczęśliwy.

YUBY na ten kombiak jest patent na zapinanie zamka, wskakujesz w kombiak, a jak chcesz zasunąć zamki to pochylasz się do przodu i zapinają się łatwiej niż w zwykłym kombi. Ja w ten sposób zakładałem minimalnie za małego red line i super się zapinał.... A jeśli chcesz ten bidon to mogę znajomego zapytać czy nie chce sprzedać, bo miał niedawno chyba 3 zestawy dodatków do red line...

Edytowane przez yamaszir1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie potrzebuje ktoś 1-częściowego kombi na ten sezon? Bo schudłem tyle, że wyrosłem i muszę po prostu kupić mniejszy rozmiar... kombi kupione pod koniec sezonu 2012, marka Tschul, najwyższy model, z garbem. Nie nosi żadnego śladu użytku, cena forumowa powiedzmy z 800 zyla.

 

To jest rozmiar 52, na wzrost 180-185 cm i wagę minimum 80 kg, a myślę, że optymalnie 85 kg. Do przymierzenia w wawie albo mogę wysłać i jeżeli będzie pasować, to bierzesz, jak nie to odsyłasz.

 

To jest dokładnie to, w takim malowaniu:

kombi.jpg

 

Opis producenta:

  • skóra bydlęca o grubości 1,1-1,3 mm
  • zamki YKK
  • tytanowe ochraniacze zewnętrzne na kolanach i barkach
  • aerodynamiczny garb na plecach
  • wywietrzniki na przedniej części kurtki
  • ochraniacze wewnętrzne CE na barki, łokcie, kolana oraz wkładki na plecach i biodrach
  • stretch na łopatkach, lędźwiach, łokciach i nad kolanami dla większego komfortu podczas jazdy
  • materiał elastyczny na ramionach, w kroku oraz na podudziach
  • zamki na rękawkach i nogawkach
  • 1 kieszeń wewnętrzna

Ps. Sorry, że wrzucam ogłoszenie tu, ale dział "giełda" to raczej graty innego rodzaju a widziałem, że niektórzy też się tu fantami chwalą ;)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako akcesoria z przeznaczeniem torowym chciałbym sprawić sobie wentylator na 230V. Taki, jaki używają zawodnicy do chłodzenia swoich sprzętów jak też i siebie. Wymagana wysoka jakości produktu, cena nie gra roli (oczywiście w granicach rozsądku)

Wie ktoś gdzie o coś takiego pytać, bo jakoś nigdzie nie mogę trafić? Uprzedzając, nie interesują mnie plastikowe wyroby AGD, raczej coś dla przemysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj normalny na Allegro (wpisz "wiatrak podłogowy") - ja z takiego korzystałem zawsze na... koncertach, bo podczas grania thrash-metalu bywa gorąco. Sprawdza się znakomicie, śmiga bez problemu już kilka lat, a lekko nie ma, bo jeszcze zawsze bębniarz płacze, żeby mu trochę "wiatru" pożyczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyjeżdżać na zawody autem "lodówą" lub chociażby izotermą ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...