Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dość liberalnie podchodziłem do wyboru kasku aż na koniec sezonu nie wyrżnąłem porządnie głową w asfalt (ból głowy trwał tydzień), prędkość była naprawdę mała (najwolniejszy zakręt) a strzał jednak mocny. Teraz jak będę kupował kask to tylko jeden z kilku najlepiej wypadających w teście sharpa ze szczególnym uwzględnieniem boków głowy. Głowę ma się tylko jedną a cena kasku niekoniecznie idzie w parze z jego bezpieczeństwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejecie się z Cabergów, a ja w starym Brucie wywaliłem łbem w tirowskiego co mi wymusił... Było szybko... Mogę pokazać foty kask cały, środek pięknie zamortyzował, łeb był cały i nawet okulary całe były wedle świadków. Zastanawiam się nad tym nowym Carbonem bo ma DD, a ubiegłym rok przelatałem w voxie i uważam, że to bardzo fajny kask, gdyby nie zapięcie. A leży mi na łbie o niebo lepiej niż każdy badziewny Shoei ;). Wentylacja bardzo dobra, aerodynamika też, no dobra nakedem latałem, ale z flajskrina prosto w kask wsio szło, jakby nie siedział. Wady - waga i badziewna wajcha od blendy generująca w niektórych pozycjach wkurzający gwizd.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jakie są wymogi odnośnie kasku pod wyścig czy treningi na torach za granicą

Nie bardzo idzie znaleść info w necie

Zapiecie DD ok

norma homolokacja ??? ECE to chyba żadna homolokacja . Konkretnie Co sprawdzają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie. ;)

 

A wracając na fc-moto masz X-lite'a 802 w dobrych wyprzedażach chyba z 7 stów taniej niż w louisie czy gdzieś tam.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używki?... Jeszcze za taką kasę za którą ma fg17... Jak HJC mu dobrze leży na głowie, to żaden shark nie licząc bodaj 9setek i na bank żaden Shoei nie będą mu pasować i odwrotnie...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po crash teście który zrobiłem, mogę stwierdzić, że jeżeli chodzi o strzały z przodu i z tyłu są w miarę wiarygodne ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprzedaje koce grzewcze w bdb stanie co mu zbywają ..

 

 

 

Ja, ale ze ściągaczami na sznurki (jeśli Ci nie przeszkadza)

 

 

Organo był już umówiony z kim innym, więc jakby ktoś coś, to za 5 Władysławów mogą być Twoje ;).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda byłem dopiero 6 razy na torze i nikt mi kasku nie sprawdzał u Fiali sprawdzali stan techniczny moto

 

miałem suomy apexa - i sprawdzal sie dobrze - ale odpadły boczki trzymjące szybkę

sharka mierzyłem nie pasuje mi do mojej głowy

lasera carbona jak wkładam to w nim coś strzela

 

może podjadę do leguta coś podpowie....

 

Zapraszam :) pogadamy na miejscu i może uda się coś dobrać :))

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...